PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zalogować się na Zaplecze



Sliwa59
11-04-2011, 14:17
Joomle 1.5.20 postawiłem na lokalnym serwerze (QNAP TS459U). Wszystko pięknie działało: była strona i jest nadal tylko nie mogę wejśc na Zaplecze. Niby login i hasło są przyjmowane, ale po kliknięciu w logowanie formularz logowania jest czyszczony i tak za każdym razem. Wpisanie celowo błednego loginu lub/i hasła powoduje normalne zachowanie czyli wyświetlany jest komunikat o błędzie logowania.
Proszę o pomoc - muszę pilnie wprowadzić parę zmian na stronie - wewnętrzna strona w firmie.
Przeszukałem na forum podobne problemy - zapisy w bazie danych są prawidłowe. Zmiana hasła też nie przynisła zmiany. Nadal nie mogę się zalogować do Panelu administracyjnego

user13000
11-04-2011, 17:12
Witam,
Miałem taki sam problem, nie pomogło RatujAdmina (http://forum.joomla.pl/showthread.php?21877-Jak-przywr%C3%B3ci%C4%87-has%C5%82o-administratora&highlight=ratujadmina) (zawsze jednak można spróbować ), musiałem przywracać bazę danych. Podobny przypadek był opisywany tu http://forum.joomla.pl/showthread.php?48600-Panel-administracyjny-amp-strona-nie-mo%C5%BCna-si%C4%99-zalogowa%C4%87
Pozdrawiam

Sliwa59
11-04-2011, 19:22
Dzięki za pomoc. Przeszukując forum nie trafiłem na ten wontek. Pomogło wyedytowanie bazy danych. Nie wiem w jaki sposób wyłączyłem dodatek User - Joomla w jos_plugins. Po włączeniu wszystko działa!!!!! :)
Jeszcze raz dziękuję!

Jox
27-11-2011, 09:23
Witam serdecznie,
Mam ten sam problem.. Próba zalogowania kończy się odświeżeniem strony I chwytałem się różnych sposobów. RatujAdmin nie działa [mam włączone pluginy], tak samo sprawdzałem czy włączony mam User - Joomla! w jos_plugins i mam.

Próbowałem naprawić bazy danych w DirectAdminie i kiszka. Próbowałem podmień plik który jest na samym dole
http://joomlacode.org/gf/project/joomla/tracker/?action=TrackerItemEdit&tracker_item_id=20255 i nie działa (wyskakują błędy w nagłówku).

Ale zeby był jasny obraz sytuacji '; ) Joomla działała dobrze. Potem były przenosiny serwera (przez usługodawce hostingu), po czym w nagłówku wyskoczyły błędy - 3 linie. Błędy po interwencji administratorów i to wymuszonej wręcz znikneły, natomiast nie mogę zalogować się do PA.

Błędy te pojawiają się, kiedy zastąpie plik session (który jest do ściągniecia powyżej). Jednym słowem lipa. Odświeżam ten temat, choć w necie kilka tematów o z tym problemem jest. Nie wiem, może coś przeoczyłem..

Ponadto początkowo myślałem, że hasło złe to wziąłem przypomnienie [na stronie głównej mam published moduł logowania na wszelki wypadek], ale po próbach wysłania nic nie przyszło


Tylko dla zalogowanych
Witaj wśród zarejestrowanych użytkowników naszej witryny.

Ma ktoś pomysł jeszcze jakiś? ;) Szkoda mi reinstallować 5 stron joomli

Jola
27-11-2011, 15:38
Witam,
podejrzewam nieaktualne dane w pliku configuration.php po przeniesieniu witryny, sprawdź:
var $live_site
var $log_path
var $tmp_path

Pozdrawiam

Jox
27-11-2011, 15:46
czy w live_site powinno być pusto? Reszte zmienilem i faktycznie byly inne..odziwo z powszedniego konta innego hostingu.. ale strona funkcjonuje ; > moje konto to zywiolyv a było sspp, czyli nazwa konta z powszedniego hosta..
var $live_site = '';

Panel administratora jednak nadal nie działa.

grochu78
28-11-2011, 09:36
a spróbuj bez .htaccess

Jox
04-12-2011, 00:25
Ma ktos jeszcze jakies pomysły? Próbowałem aktualizacji, ale bez Panelu Admina ani rusz. Mam 1.5

Raodemus
15-01-2013, 22:00
Odświeżam temat, ponieważ nie chcę tworzyć nowego. Mam ten sam problem, gdy chcę się zalogować do panelu admina po wpisaniu loginu i hasła oraz po zatwierdzeniu odświeża mi stronę bez żadnej interakcji... User authentication mam włączone próbowałem zmienić hasło w bazie danych- to samo. Ręce mi już opadają, czy istnieje jakiś sposób? Pracuję na Joomla! 1.5.