PDA

Zobacz pełną wersję : BRAK KICKSTART...



strona
11-04-2011, 16:14
Witam! Zrobiłem sobie stronę i postanowiłem wrzucić ją na dany serwer po przez kickstart i backup. Domena zarejestrowana jest na nazwa.pl ( zrobiłem to wczoraj popołudniu.Z tego co czytałem trzeba czekać na uaktywnienie DNS..?). Skierowałem ją w następujący sposób

Zewnętrzne serwery DNS
Jeżeli posiadasz już własny serwer u innego usługodawcy i chcesz, aby zamawiane domeny właśnie tam wskazywały, wybierz tę opcję. W poniższym formularzu podaj nazwy serwerów DNS swojego usługodawcy. Pamiętaj, aby nowe serwery DNS były skonfigurowane dla tej domeny (domena musi być "dopisana" do nowych serwerów DNS).


Serwer DNS: nsXX.az.pl

Serwer DNS: nsXY.az.pl

Wrzuciłem na serwer rozpakowanego kickstara 3.2 i Akebe 2.2 ( chyba wersje obu tych plików nie muszą być ze sobą zgodne..?) po wrzuceniu wpisuje http://www.xxx.pl/kickstart.php ale niestety nic mi nie wyskakuję... tylko błąd "Nie odnaleziono serwera"

Ja podejrzewam że właśnie jeszcze nie zrobili tego DNS...

---------- Post dodany o 14:00 ---------- Poprzedni post był o 13:53 ----------

Przypomne że serwer został skierowanyy na domene. Mineło już 24h od ustawienia 24h.

---------- Post dodany o 14:14 ---------- Poprzedni post był o 14:00 ----------

pomożecie?

Gall Anonim
11-04-2011, 16:53
Panel klienta i zarejestrowanie domeny przekierowanej do usługi serwer
Panel ActivAdmin serwera - i przypisanie usługi do konkretnego katalogu
Nie wiem tylko po co wrzuciłeś akeebe na serwer.
Ponadto jeżeli rozpakowałeś backup zrobiony akebb'ą w zip i w tej formie wrzuciłeś na serwer kick start jest również zbędny - zasadniczo służy on tylko do dekompresji (rozzipowania) w katalogu docelowym (usłudze)- back'up'u zrobionego akeebą na witrynie wyjściowej.
Pzdr

strona
11-04-2011, 20:33
teraz ma znowu taki problem...

AJAX error:

error(undefined)Raw Data:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
<html><head>
<title>404 Not Found</title>
</head><body>
<h1>Not Found</h1>
<p>The requested URL /installation/index.php was not found on this server.</p>
<p>Additionally, a 404 Not Found
error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.</p>
</body></html>


Tak wiem jest takie coś tutaj na forum ale nie wiem O CO KAMAN...;/ Nie umiem zbytnio języka angielskiego http://forum.joomla.pl/showthread.php?45446-Akeeba-Backup-Installer-b%C5%82%C4%85d-podczas-wypakowywania&p=228207#post228207

mjmartino
11-04-2011, 20:44
Przepuść przez google translatora :) Tam niema nic skomplikowanego wiec powinieneś sobie poradzić.