PDA

Zobacz pełną wersję : AdSense - Nie zlicza kliknięć



Cassiel
12-04-2011, 12:08
Witam. Ostatnio założyłem konto AdSense. Kod reklamy umieściłem w Komponenty>Reklamy i poprzez roszerzenia>moduł>reklama umieściłem go na stronie NightFury.org
Wyświetlanie jest poprawnie przeliczone, lecz klikanie już nie. Dla testu! I tylko dla testu! Kliknąłem raz w reklamę, by sprawdzić czy działa poprawnie. Tutaj klapa! Joomla nie zlicza kliknięć.
Proszę o pomoc i pozdrawiam, NightFury.

trzepiz
12-04-2011, 12:13
Nawet nie wiem czy Joomla! powinna tak zliczać kliknięcia .. - przecież to zewnętrzny skrypt reklam, który pobierany jest z zewnętrznego serwera.. Poza tym najrzetelniejsze statystyki kliknięć będziesz miał w samym AdSense ..

Cassiel
12-04-2011, 14:17
Według mnie powinna zliczać, chociaż kasa już leci na AdSense. Mankament jest taki, iż jeśli chciałbym im to udowodnić, że nie oszukiwałem, to jak mam to zrobić bez statystyk?

Gall Anonim
12-04-2011, 15:26
Według mnie powinna zliczać, chociaż kasa już leci na AdSense. Mankament jest taki, iż jeśli chciałbym im to udowodnić, że nie oszukiwałem, to jak mam to zrobić bez statystyk?
A po kiego czarta z marszu zakładasz że coś im będziesz musiał udowadniać?
Nie jest to odrobinę na wyrost - a jak się uprą to co najwyżej na moim forum będziesz mógł się wyżalić
Pzdr

Cassiel
12-04-2011, 15:27
Dobra, temat do zamknięcia :) Jak nie nalicza, to szkoda. Nic nie zrobię :D