PDA

Zobacz pełną wersję : PSD to Joomla



kamilar
13-04-2011, 16:10
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem projektu i chciałem zorientować jak wygląda sprawa przerobienia pliku PSD na szablon Joomla - czy warto pobawić się w samodzielne przerabianie ( prosiłbym tu o przesłania ewentualnego linka do tutoriala), czy lepiej zlecić to profesjonaliście (prosiłbym tu o cennik usług). Proszę nie odsyłać mnie do google, bo szukałem i nic ciekawego nie znalazłem.. Pozdrawiam!:)

pyziak
13-04-2011, 16:18
Sprawa przerobienia pliku psd na szablon , wygląda tak że trzeba odpowiednio pociąć grafikę i zakodować ją jako szablon Joomla , a czy warto się pobawić - zawsze warto się bawić jak jest czas i ochota na zabawę, czy lepiej zlecić profesjonaliście - zawsze lepiej zlecić profesjonaliście - jak budżet na to pozwala , :) . Jak widzisz nie da się odpowiedzieć na twoje pytanie jednoznacznie. Jeżeli szukałeś w google i nic ciekawego nie znalazłeś to co Ja tu będę linkami zaśmiecał posta.

Jeżeli chodzi o wyceny to jest taki dział na forum : Zlecenia...

PeFik
14-04-2011, 13:39
ceny od 500 do 2000 zł, wszystko zależy od stopnia skomplikowania szablonu.
Poza tym wielu osobom się wydaje że np. slideshow wchodzi w skład szablonu, a przecież tak nie jest to końca bo to jest moduł i dla niego też trzeba osobny styl zrobić, nie mówiąc już o komponentach.