PDA

Zobacz pełną wersję : Porada. Jakich komponentów byście użyli.



iearts_C
13-04-2011, 17:56
Drodzy użytkownicy.

Mam do was pytanie otóż potrzebuję wykonać serwis internetowy oparty o Joomla! 1.5.22, który polega na tym, że firma rejestruje się i wystawia swoją ofertę i produkty a potencjalny klient odszukuje tą firmę i kontaktuje się z nią poprzez serwis, następnie firma odsyła mu swoją ofertę. Wszystko ma się odbywać poprzez serwis internetowy. Konieczna jest obszerna wizytówka firmy i możliwość zarządzania tą wizytówka przez władze firmy. Dwa rodzaje kont: Firma i Osoba prywatna. Nie wiem jakiego komponentów i modułów użyć co lepsze CB czy JoomSocial? Co byście doradzali.

z Góry wielkie dzięki.

mjmartino
13-04-2011, 18:00
CB i JS to komponenty społecznościowe więc do czego Ci ona tak naprawdę potrzebne ? J ma standardowo rejestracje przecież..
Czyli potrzebujesz katalogu firm ? SOBI2 np

iearts_C
14-04-2011, 12:15
Chyba źle opisałem to co potrzebuję. Mianowice poszukuje takie komponentu, który umożliwi na stronie rejestrację użytkowników (firmy i osoby prywatne) użytkownik taki będzie mógł założyć na stronie swoją wizytówkę (mapy google, galeria zdjęć, logo oraz informacje o firmie) jak również będzie mógł wystawiać swoje oferty.

PeFik
14-04-2011, 13:32
Sobi2 lub SobiPro. albo inny komponent katalogowo-ogłoszeniowy + tona modyfikacji.