PDA

Zobacz pełną wersję : Przyczyna nieskopiowania plików.



Nowy
14-04-2011, 17:25
Co może być przyczyną tego, że nie mogę skopiować plików graficznych na serwer. Dokładnie do katalogu images, szablonu, który właśnie zainstalowałem. Chcę zmienić nagłówek w tym szablonie, przesyłam swój (za pomocą TC) i pojawia się komunikat o błędzie...:obojetny: Do innych folderów kopiuje. Co ciekawe, gdy umiejscowiłem plik w innym miejscu szablonu i tylko chciałem zmienić ścieżkę w pliku .css, nie mogę wtedy nadpisać stylów... Też jest jakiś błąd.:blink:
Chmody są tak jak w innych szablonach, nic nie zmieniałem, czyli katalogu images i samego szablonu - 755,

pyziak
14-04-2011, 17:45
prawa do katalogów/plików to nie tylko chmod'y jest jeszcze coś takiego ja właściciel ( User )- sprawdź

Nowy
14-04-2011, 18:00
Hm... tzn. wybieram Pliki -->zmień atrybuty, a tam przy właścicielu, są wszystkie trzy "ptaszki". O to chodzi?
W przeciwieństwie do pozostałych zainstalowanych szablonów, w tym mnie (szczególnie) interesującym, nie ma możliwość zmiany atrybutów... Dlaczego?

pyziak
15-04-2011, 00:27
a tam przy właścicielu , są wszystkie trzy "ptaszki" Chyba się nie rozumiemy, ale nic kiedyś doczytasz :)