PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja Pluginu GoogleMaps



camileus
14-04-2011, 22:07
Witam,
Zainstalowałem dodatek Google Maps do Joomli i niestety mam problem z jego konfiguracją... Posiadam kod html wygenerowany przez google, ale po wklejeniu go do artykułu mapy niestety nie ma... Co muszę zrobić?

Z góry dzięki za info...

mjmartino
14-04-2011, 22:34
Witam
Przyłącz na widok kodu źródłowego.. i wklej lub wklej na wyłączonym edytorze.

camileus
15-04-2011, 16:43
Niestety to nie pomaga, wybierając w artykule edytor HTML i wklejeniu kodu wygenerowanego przez Google Maps czesc kodu się kasuje...
Nie wiem czego może to być przyczyna??

mjmartino
15-04-2011, 17:03
Niestety to nie pomaga, wybierając w artykule edytor HTML i wklejeniu kodu wygenerowanego przez Google Maps czesc kodu się kasuje...
Nie wiem czego może to być przyczyna??

To przeczytaj jeszcze raz co napisałem wyżej..... NA WYŁĄCZONYM EDYTORZE!

camileus
16-04-2011, 09:12
Dokładnie, który edytor mam wyłączyć? I gdzie wkleić ten kod? Normalnie w artykule?

mjmartino
16-04-2011, 09:43
Dokładnie, który edytor mam wyłączyć? I gdzie wkleić ten kod? Normalnie w artykule?

Podstawy podstaw się kłaniają ...
Wyłączasz w użytkowniku na którym chcesz coś wklejać.
A wyłączasz ten z którego używasz ;)
Tak normalnie w artykule.

camileus
16-04-2011, 10:21
Zgadza się podstawy, gdyż to moja 1 strona robiona w Joomli. Przepraszam, że coś dla Ciebie oczywistego sprawia mi problem, ale dopiero się uczę. Więc tak, przechodzę do artykułu>>przełączam edytor na html>>wklejam tu html mapki i niestety się część kasuje....
Rozumiem, że chodzi o wyłączenie edytora w dodatkach? Dokładnie, który masz na myśli? Jeśli wyłącze Edytor-TINY MCE 2.0 to nie mogę nic zrobić w artykule... Proszę o dokładne info...
Będę wdzięczny..

mjmartino
16-04-2011, 12:15
Żadne dodatki... wytryna/użytkownicy Ty jako user edytuj i wybierz Editor - No Editor

camileus
16-04-2011, 13:21
Dziękuję, już wszystko gra. Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam.

KaKa
06-06-2011, 13:12
Mam trochę inny problem z dodatkiem - Editor Button - JGooMap. Mam zainstalowany, ale nie wiem jak wstawić w artykuł. Czy ktoś pomoże?