PDA

Zobacz pełną wersję : Akeeba Backup



Pavlos
15-04-2011, 01:08
Witam serdecznie.

Używam komponentu Akeeba Backup (najnowsza wersja, kopia wykonuje się prawidłowo) do zrobienia kopii zapasowej.
Następnie podczas instalacji kopii na serwerze (baza danych +pliki) na tej samej bazie danych po instalacji tworzy mi się plik .htaccess. Kiedy usuwam końcówkę *.bak strona działa).

Moje pytanie jest następujące.
Dlaczego podczas takiego przywracania kopii zapasowej niektóre moduły przestają działać prawidłowo (php problem ??) i z czasem przestają działać inne rzeczy.
Gdzie popełniam błąd ?

Dziękuję za odpowiedź.

---------- Post dodany 15-04-2011 o 00:08 ---------- Poprzedni post był 14-04-2011 o 22:31 ----------

Zrobiłem kopię czystej bazy po zainstalowaniu Joomla za pomocą:
phpMyAdmin'a 53 245 kb (export bazy)
i za pomocą:
Akebba Backup 43 887 kb (backup tylko baza danych)

Czy ktoś wie skąd ta różnica?
Robił ktoś kiedyś testy?

Może stąd wziął się mój problem - post powyżej.

Dziękuję za odpowiedź.

Dylek
15-04-2011, 01:35
A przestudiowales DOKLADNIE sposob robienia backupu bazy w phpMyAdmin oraz w Akeeba? Kto powiedzial, ze one MUSZA byc takie same, a co za tym idzie pliki wynikowe maja miec taki sam rozmiar?

Pavlos
15-04-2011, 01:41
Nie przestudiowałem. Chciałbym porostu dowiedzieć się co jest przyczyną tego , że tworzę stronę około 30 dni- zepsuję jedną rzecz- i nie mogę bezpiecznie wczytać kopii zapasowej (stworzonej przez Akeeba) strony internetowej.

Skoro jest to obojętne to jak zrobić bezpieczną kopię strony ?

Dziękuję za odpowiedź.

Dylek
15-04-2011, 07:51
W takim razie porownaj parametry serwera zrodlowego z docelowym pod katem zgodnosci z joomla.

Pavlos
15-04-2011, 11:51
Ok. Tylko, że jest to ten sam serwer. http://linuxpl.com/ na którym tworzę kopię (wcześniej) i później chcę ją przywrócić.