PDA

Zobacz pełną wersję : Zaawansowany edytor tekstu



rakso
16-04-2011, 13:08
Witam
Poszukuję edytora do joomli 1.5.
Aktualnie korzystałem z Tiny i z JCE jednak edytory te nie sprawdziły się.
Potrzebny mi edytor, który pozwala na kopiowanie długich, kilkudziesięciostronnych tekstów z Worda. Główny problem polega na kopiowaniu i wstawianiu przypisów, ponieważ są to w znacznej mierze teksty naukowe. Aktualnie po skopiowaniu i wklejeniu takiego tekstu przypisy całkowicie niszczą układ tekstu, dodatkowo zdarza się, że nie zostaje skopiowany cały tekst, lub wcięcia w pierwszej linijce akapitu i nie można ich normalnie wstawić (trzeba wpisywać w kodzie html).

Czy jest dostępny jakiś edytor, który poradziłby sobie z takim zadaniem?

PeFik
16-04-2011, 20:43
Aktualnie korzystałem z Tiny i z JCE jednak edytory te nie sprawdziły się. Ojojku, jeśli masz budżet min. 1500 zł to pewnie ktoś ci coś lepszego napisze w kilka tygodni, choć wątpię.
Myślę,ba wiem , że problem lezy nie po stronie rozszerzeń a braku wiedzy usera, wybacz szczerość.
Ale chyba nie do końca rozumiesz istotę działania tego typu edytorów. Jak może wiesz? Edytor Word dodaje setki "ukrytych własnych styli", więc nie oczekuj, że ktoś zrobi ci MS Word-a pod Joomla!, a może się mylę.

Myślę, że jedynym wyjściem jest wklejenie tekstu za pomocą przycisku wklej z Worda, lub całkiem bez formatyowania i poprawienie ręczne ów przypisów etc.
Chyba że zaczniesz wstawiać PDF, albo .. co też nie głupie skorzystasz z usługi: http://docs.google.com/viewer - wtedy będziesz miał 1:1, a mi podziękujesz zamiast się obrażać , hihi.