PDA

Zobacz pełną wersję : Jommla 1.6 - portal dla fotografów



Norbibxl
18-04-2011, 17:27
Witam.
Planuje postawic portal spolecznosciowy dla fotografow poszukujacych modeli/modelek i vice versa
Serwis mialby byc "baza portfolio" z wyszukiwarka

Pomyslalem aby to zrobic na jommla 1.6
Chcialbym aby juz w trakcie rejestracji user sie okreslal jako: fotograf lub modelka
i w zaleznosci od profilu mial okreslone pola do wypelnienia czyli:
modelka ma pola - wzrost, waga, kolor wlosow itd
fotograf milaby pola - amator, profesjonalista itd

Pytanie czy jest to wykonalne jesli tak, ktore komponenty byly by najlepsze aby user mial mozliwosc utworzenia portfolio: wlasnej malej galerii + formularz kontaktowy
Chcialbym tez aby byla mozliwosc komentowania profili np po zakonczonej wspolpracy fotograf/modelka.

Przepraszam jesli to lamerskie pytanie ale moja przygoda z CMSami zakonczyla sie na Mambo :)

Z gory dzieki za odp - wszelka pomoc mile widziana !!!

N.

PeFik
18-04-2011, 22:37
Joomla! 1.6 + JomSocial 2.2 (komercyjny komponent) - spełni twoje założenia.

kurtz
23-04-2011, 10:44
akurat nie szedłbym za radą pefika. nie wszystko da się zastąpić rozbudowanym profilem. są rozwiązania branżowe, zorientowane na dany temat.

http://www.xe-media.ch/demo/com_topmodels-joomla15x-demo.zip

zwiastun
23-04-2011, 13:34
Tyle że ten link raczej nic nikomu nie da :)

kurtz
23-04-2011, 14:00
na początku swojej działalności, starali się przedstawiać lepiej funkcje dodatków. teraz są bardzo pasywni.

trudno w inny sposób niż z autopsji poznać program. przynajmniej po stronie zaplecza, bo ... po stronie klienta to trwa chyba 5 sekund i blokuje.

dla mnie to też nonsens.

http://www.xe-media.ch/software/index.php?option=com_content&task=view&id=117&Itemid=35&Agency.Model.component.joomla.Agencies.Manager

// tam się trzeba zarejestrować, co jest bezpłatne. sorry, nie kliknąłem w odnośnik tylko bezmyślnie przekleiłem.

kargulo
29-04-2011, 16:45
chłopaki potzrebuje pomocy z insalacją Jomsocial, coś mi nie wychodzi. Mam ostatnią joomle i ostatniego jomsociala.

pomożecie?

już nie trzeba pomocy , zaistalowałem