PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o podpowiedź...



punk
19-04-2011, 08:39
Witam jestem początkującym adminem Joomli. Bardzo spodobał mi się sposób prezentacji produktów widoczny na tej stronie :

http://templates.design-joomla.eu/jm-wellness-cosmetics/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

(Chodzi o front page produkty MAKE UP, SKIN CARE itd.)

Widzę, że zakombinowali coś z DJ Catalog 2 czy możecie mi podpowiedzieć jak taki efekt uzyskać próbowałem modyfikować style ale niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Dokładniej modyfikowałem DJ Catalog 2 Front Page.
Proszę o sugestie podpowiedzi. A może jakiś inny moduł.

tomaszek83
19-04-2011, 10:12
co to jest "DJ Catalog 2 Front Page". Plik php, arkusz stylu css czy co? Po drugie jaki chcesz efekt uzyskać? Prezentacje 4 kategorii ułożonych horyzontalnie? Jak dla mnie to szukałbym w PA w ustawieniach komponentu. Ewentualnie w pozycji menu która za to odpowiada. Wydaje mi się iż taki efekt uzyska się bez modyfikacji. (no chyba że kolory czcionek:))

A tak w ogóle to jest to raczej moduł wyświetlający kategorie.

punk
19-04-2011, 13:23
Dzięki.
Tak zgadza się co musiałem przebudować arkusz stylu dla kategorii i troszkę plik komponentu aczkolwiek jeszcze z nim walczę; ) A DJ Catalog 2 FrontPage to moduł ale jakoś nie mogę sobie z nim poradzić.

tomaszek83
19-04-2011, 14:14
a może zamiast przebudowywania zrobić nadpisywanie szablonem?