PDA

Zobacz pełną wersję : J! 1.6.3



mjmartino
20-04-2011, 12:04
Wydana :)
Security - none
Issues Fixed

Administration Can't insert image for menu item
Components *Redirect not now fully editable
Installation Updates sites never re-enabled after being disabled
Javascript Mootools no longer loaded in backend

Upgrade paczki.
http://joomlacode.org/gf/project/joomla/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=5881

Gall Anonim
20-04-2011, 12:17
@mjmartino - co się tak rozszaleli :-)
Dopiero co 1.6.2 zainstalowałem

mjmartino
20-04-2011, 12:24
@Gall Anonim ja widać sprzątają po ostatniej aktualizacji :D skoro tak szybko wydana

palyga007
20-04-2011, 12:27
@mjmartino

Chłopaki się napracowali przy magicznym przycisku "aktualizuj" a Ty link do paczki podajesz? ;)

Gall Anonim
20-04-2011, 12:34
O, a ja już sobie zainstalowałem 1.6.3 i dla @mjmartino Dzięki
Pzdr

mjmartino
20-04-2011, 12:37
@mjmartino

Chłopaki się napracowali przy magicznym przycisku "aktualizuj" a Ty link do paczki podajesz? ;)

Raz że przyzwyczajenie ;D
Dwa że nie mam na razie nigdzie produkcyjnej strony J1.6 więc tylko od czasu do czasu testówkę odpalam którą właśnie aktualizuje do J1.6.3 aż muszę zerknąć na ten przycisk :p haha

@Gall Anonim no problem :) :up:

wicher
21-04-2011, 04:32
Witam, jestem tu nowy.

Po aktualizacji z 1.6.1 do 1.6.3 znikł mi język polski - pozostałe działają . Czy ktoś potrafiłby rozwiązać ten problem ?
Drugi problem to różnica w wyglądzie strony gdy w wyszukiwarce wpisze www.essaouira.pl (poprawnie wygląda) i essaouira.pl ( niepoprawnie kopiowanie loga, brak marginesów itp.).

pozdrawiam
wicher

---------- Post dodany o 02:32 ---------- Poprzedni post był o 02:27 ----------

Bdw. zegarek wpisywania postów źle chodzi ( późni się o 2 h) ale to już nie umnie tylko na forum.joomla.pl . Tak tylko zauważyłem

mjmartino
21-04-2011, 09:17
Przeinstaluj język lub pobierz nowszy

Na adresach z www i bez www mogą się znajdować dwie różne witryny.. to już zależny od hostingodawcy jak ma serwer skonfigurowany, ale możesz zrobić przekierowanie php lub w htaccess które będzie kierować na z www lub bez www.

voytekf
21-04-2011, 11:48
u mnie natomiast jezyk działa OK ale przełącznik języków zniknął:( i nie wiem dlaczego

wicher
21-04-2011, 16:41
Przeinstalowanie nie pomaga

---------- Post dodany o 12:17 ---------- Poprzedni post był o 09:53 ----------

Zauważyłem, że przekierowanie języka ( flaga ) wypada ze strony w momęcie gdy ustawie strone główna danego języka na stronę główną dla wszystkich języków. Wtedy tracę język

---------- Post dodany o 13:58 ---------- Poprzedni post był o 12:17 ----------

Problem zażegnany, jeśli się komuś trafi podobna sytuacja to " wyrzuciłem folder mod_language z modułów i na jego miejsce wrzuciłęm stary folder mod_language z wersi joomla 1.6" potej operacji języki wróciły do normy. Nie wiem dlaczego to tak u mnie wyglądało skoro kolegom wyżej wszystko działa poprawnie.

---------- Post dodany o 14:41 ---------- Poprzedni post był o 13:58 ----------



Na adresach z www i bez www mogą się znajdować dwie różne witryny.. to już zależny od hostingodawcy jak ma serwer skonfigurowany, ale możesz zrobić przekierowanie php lub w htaccess które będzie kierować na z www lub bez www.


Dzięki za podpowiedź, przekierowanie pomogło :up: