PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart - problem z formularzem zamowienia po zmianie szablonu



gohu
20-04-2011, 12:50
Witam. Mam pewien problem, jestem aktualnie w trakcie tworzenia swojego szablony do Joomla + virtuemart. Wszytsko jest prawie cacy ale po zmianie szablonu na moj formularz zamowienia caly czas daje komunikat o zle wypalnionym formularzu ale na zwyklym szablonie nie ma tego problemu. Niewiem gdzie mogelem cos namieszac i gdzie zaczac szukac ewenualenj przyczyny ? jak by ktos mogl mnie nakierowac to bym byl bardzo wdzieczny.

palyga007
20-04-2011, 12:58
no bez linka do strony to raczej d.....
Ale jak mniemam to raczej localhost póki co.

Tworzysz własny szablon od podstaw, czy przerabiasz domyślny szablon VM?

gohu
20-04-2011, 13:02
Localhost to nie jest tylko odrazu na zywca testuje na hoscie, a strona to www.wloskielato.pl/shop

Przerabiam domyslny szablon do VM a do joomli zrobilem od nowa z zasadami ale tutaj pewnie cos sknocilem :)

palyga007
20-04-2011, 13:15
"zle wypalnionym formularzu"
Masz tam podane jako obowiązkowe pole województwo* ale nie ma tam listy rozwijalnej do wyboru.

gohu
20-04-2011, 13:23
A wiesz gdzie sa moze pliki odpowiedzialne za to ? Niewiem czy wojewodztwo jest az tak potrzebne ale przy okazji bym zrobil to w liscie. Jeszcze przy okazji pytanie czy wiedzial bys gdzie sa pliki odpowiedzianle za wyglad modulu VM Search ?

palyga007
20-04-2011, 13:25
VM->Ustawienia->Pola formularzy użytkownika

gohu
20-04-2011, 13:28
Oke poszlo, dziekuje bardzo , teraz powrot do dalszego modyfikowania sklepu.