PDA

Zobacz pełną wersję : [joomla 1.5] formularz - drugi select zalezny od pierwszego



czarnyblack
20-04-2011, 15:43
Witam.

Sciagnalem komponent formularza ck forms, ale on chyba nie ma takiej funkcji. Konkretnie robie strone internetowa dla komisu samochodowego, w ktorej ma byc zawarte takie wyszukiwanie:

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/search.html?usage=&isSearchRequest=false&editSearch=%E2%8C%A9=pl&export=NO_EXPORT&sortOption.sortOrder=DESCENDING&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=creationTime&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=&maxPrice=&minConstructionYear=&maxMileage=&fuels=&ambitCountry=

Ma to wygladac w ten sposob, ze dopoki nie wybiore marki samochodu, nie bede mogl wybrac modelu samochodu. Jaki gotowy komponent formularza polecacie?

czarnyblack
21-04-2011, 20:09
Naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc? Musze to zrobic i teraz stoje z robota.

Gall Anonim
21-04-2011, 20:16
Witam,
wczoraj pytałeś o to samo pod inny nicki'em - tyle że twoje pytanie dotyczyło menu i wówczas wskazałem Ci rozwiązanie iż jest ci potrzebny formularz.
Proszę nie twórz zbędnej ilości użytkowników.
Następnym razem - po prostu nie podpowiem.
- info - smartformer - dostępne w zasobach JED
Ma takie możliwości jakich oczekujesz. - na 100%
Pzdr

czarnyblack
22-04-2011, 10:40
Nick byl ten sam, nazwa tematu inna i poprosilem o skasowanie tamtego tematu bo byl bledny. Sprawdze to o czym mowisz, jezeli to faktycznie jest to o co mi chodzi, to super.

---------- Post dodany o 08:40 ---------- Poprzedni post był o 00:47 ----------

Moglbys jeszcze podpowiedziec w jaki sposob zrobic zeby ten drugi select byl zalezny od pierwszego? Juz sciagnalem ten komponent, calkiem przyjazny musze przyznac, ale bawie sie juz jakis czas i nie moge wpasc na to w jaki sposb to ustawic.

Gall Anonim
22-04-2011, 10:54
Masz na ich forum całą informację na przykładzie biura podroży i zależności państwa, miejsca dostępnego i ceny - kwestia dostosowania.
Pzdr

czarnyblack
28-04-2011, 11:17
Mam jeszcze jeden problem. Dotarlem juz do tych informacji jak zrobic zeby drugi select byl zalezny od pierwszego, ale jest jeden problem, gdy robie tak jak jest napisane tutaj http://www.itoris.com/joomla-form-builder-smartformer-gold-select-box.html czyli np. 1|US to "1" powinna byc niewidoczna niestety u mnie wyswietla sie 1US i oczywiscie zaleznosc drugi od pierwszego nie dziala. Zalozylem juz tam temat z zapytaniem, ale na razie nikt nie odpisuje. Moze ty mialbys jakas wskazowke ?