PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z prostymi adresami i index.php



kadeshar
20-04-2011, 17:59
Jestem początkującym użytkownikiem Joomla i szukałem w google jakiejś pomocy w tym temacie ale nic nie znalazłem. Mam problem z opcją prostych adresów. Dokładnie problemem jest tylko ta pierwsza opcja). Po jej zaznaczeniu za każdym wywołaniem strony pojawia się inkrementacja index.php/ . Przeszukałem pliki configuration, htaccess i index.php ale nic podejrzanego nie znalazłem i nie wiem gdzie tkwi problem. Zdarza się to tylko wtedy jak są włączone proste adresy. Po wyłączeniu tej opcji wszystko wraca do normy. Link http://www.kadeshar.cba.pl/ . Za pomoc z góry dziękuje.

moje
20-04-2011, 18:02
Bo to jest normalne, jak są włączone proste adresy ale bez włączania mod_rewrite inaczej by nie działało.

kadeshar
20-04-2011, 18:11
Po włączeniu drugiej opcji i zmienie pliku htaccess.txt na .htaccess wyświetla mi się błąd że nie odnaleziono strony. W FAQu napisali że może to być spowodowane brakiem obsługi apache`a ale to nie jest tym spowodowane ponieważ ten hosting obsługuje mod_rewrite.


----------Problem rozwiązany------------
Nie wiedziałem że musi być przymusowo druga opcja włączona. $live_site poprawione i wszystko chodzi. Dzięki za naprowadzenie na problem.