PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy serwer i nowe problemy...



FearLycan
20-04-2011, 21:37
Po przeniesieniu strony na nowy serwer na każdej stronie wyskakuje mi coś takiego:

Warning: session_start() [function.session-start (http://3tina.beta.zst.tarnow.pl/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/3tina/public_html/index.php:1) in /home/3tina/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start (http://3tina.beta.zst.tarnow.pl/function.session-start)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/3tina/public_html/index.php:1) in /home/3tina/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/3tina/public_html/index.php:1) in /home/3tina/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426

Ktoś zna rozwiązanie?
Czytałem już o tym że nie powinienem edytować pliku configuration.php za pomoca notatnika (wgrałem nawet nowy plik od świeżej joomli edytowany za pomocą notepad++ i problem nadal istnieje)
Zmieniałem również kodowanie z UTF8 (UTF8 bez BOM też) na ASCII i na odwrót i nadal nic.
Usuwałem ?> z końca pliku i nic.
Dodawałem do index.php ob_start(); i ob_end_flush(); i nic.
Sprawdzałem również czy nie mam pustych lini w configuration.php i nie mam a problem nadal istnieje...

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu

moje
20-04-2011, 21:43
Z jakiego serwer na jaki zmieniałeś?

EDIT:

Hej @palyga007 : )

palyga007
20-04-2011, 21:43
1. Spróbuj jeszcze raz pobrać pakiet (nie używaj IE jesli to robiłeś do tej pory)

aaa przeniesienie.. jakoś mi umknęło..

@moje hej! :)

FearLycan
21-04-2011, 09:43
Z cba.pl na serwer szkolny i teraz mam taki adres 3tina.beta.zst.tarnow.pl tylko wcześniej o dziwo wszystko dobrze działało. Problem zaczyna się kiedy przeniosłem druga stronę na ten serwer (na inne konto) i właśnie to wyskoczyło wtedy zacząłem eksperymentować z plikami... no i nie wiem jakim cudem zepsułem swoją stronę która wcześniej działała..

Używam firefoxa 4.

moje
21-04-2011, 11:39
A jak jest skonfigurowany ten serwer, czy poprawnie przeniosłeś na ten serwer drugą stronę?

FearLycan
21-04-2011, 11:49
myślę że tak bo wszystko robiłem identycznie jak za pierwszym razem i było ok dopóki się nie zepsuło. Ciekawe jest to że na zapleczu jest ok nie ma tych komunikatów

moje
21-04-2011, 11:56
Wiele to nie mówi o tym jak to zrobiłeś i jak jest skonfigurowany serwer.

FearLycan
21-04-2011, 11:59
naprawiłem!:D na serwerze lokalnym zainstalowałem sobie nowa joome i z niej skopiowałem nowy plik index.php i wszystko działa jak należy:)
przepraszam za problem i dzięki za pomoc :)

---------- Post dodany o 08:59 ---------- Poprzedni post był o 08:56 ----------

ale skoro strona dziłała a poprzez moja glupote przestała to wina była moja a nie serwera

moje
21-04-2011, 12:06
Do tej chwili nie wiedzieliśmy, gdzie tkwił błąd ; )

FearLycan
21-04-2011, 12:22
sorry:P ważne że już jest ok

sloth
06-05-2011, 00:39
Też miałem ten problem. Okazało się, że powodem była edycja pliku w notatniku. Skorzystałem z Crimson Editora - zapisałem raz jeszcze plik i warningi zniknęły.