PDA

Zobacz pełną wersję : Wolne ładowanie sklepu



lefi
30-10-2006, 15:16
Witam mam problem bardzo wolno ładuje mi się sklep, przy starcie jak i przy przeglądaniu produktów. Serwer mam na www.easyisp.pl

nieznamsie
03-01-2007, 22:17
Witam!

I jak sobie z tym poradziłeś? Zmieniłeś serwer?

lefi
04-01-2007, 13:21
No właśnie nie poradziłem sobie ale jak tak dalej będzie to zmienie serwer.
Jedno mnie tylko zastanawia bo jak miałem sklep na oscommerce to wszystko chodziło szybciutko stronka firmowa też śmiga tylko ten VM coś się wolno ładuje.

jestemjez
13-01-2007, 23:29
Mam ten sam problem na www.arexport.pl - może spowodowane jest to w moim przypadku duża ilością kategorii (na tą chwile chyba ok. 2000).
Jak zaradzić wolnemu ładowaniu? Serwer mam na nazwa.pl

jestemjez
26-01-2007, 21:31
Napisałem w tej sprawie do dostawcy hostingu i otrzymałem odpowiedź, sęk w tym że nie wiem co zrobic aby sklep działał szybciej. Poniżej opis błedu wg nazwa.pl, czy ktoś możem mi pomóc jak mam się tego pozbyć?


> Witam.
> Mam u Was serwis oparty na Joomla! pod adresem www.arexport.pl i problem polega na tym, że strasznie wolno się on ładuje. Baza danych to MySQL 4 (zalecana dla Joomla!), oczywiście sam CMS jest skonfigurowany po kątem szybszego działania (wyłączone statystyki i nie używane moduły)(...)

Problem, który Pan opisuje polega na tym iż przy wejściu na główną
stronę wyciąga Pan chyba wszystkie informacje z Pana sklepu pytaniem:

SELECT category_id, category_description,
category_name,category_child_id as cid, category_parent_id as
pid,list_order, category_publish.......FRO
M jos_vm_category, jos_vm_category_xref WHERE
jos_vm_category.category_publish='Y' AND
jos_vm_category.category_id=jos_vm_category_xref.c ategory_child_
id ORDER BY jos_vm_category.list_order ASC,
jos_vm_category.category_name ASC

które oczywiście Pan nie wyświela na stronę. Proszę poprawić aplikację
a problem ustąpi.

sake1
11-07-2007, 15:44
Witam

Mam problem z wolnym ładowaniem się strony/sklepu na strefa.pl, może ktoś wie coś na ten temat jak tego uniknąć. Widzę w treści tematu ewentualną przyczynę ale nie widzę rozwiązania. Link (http://www.rosliny-wodne.pl/index.php) do strony z problemem.

Pozdrawiam

nieznamsie
11-07-2007, 15:58
Sake1, w twoim przypadku to chyba ten swf sprawia problemy, waży 698,56 KB, po załadowaniu swfa strona ruszyła... ale i tak wolno to chodzi...

Ja poradziłem sobie z tym problemem tak, że zmieniłem providera. Od tamtej pory z szybkością nie ma problemów... Jestem na home.pl, byłem na amm.pl

pozdrawiam