PDA

Zobacz pełną wersję : Pusta strona na zapleczu



dippaolo
24-04-2011, 22:36
Witam

Dwa dni temu wszystko śmigało, dziś chciałem zalogować się do zaplecza i zamiast okna do zalogowania jest pusta strona. Joomla 1.5.22 - aktualnie jest 1.5.23 bo już nadpisałem pliki - lecz po tej operacji jest bez zmian. Adres http://centomania.com (http://centomania.com/). Z backup-a z przed miesiąca nadpisałem pliki z katalogu głównego i też bez zmian. RatujAdmina nie pokazuje nieprawidłowości.

Przeszukałem parę podobnych tematów ale rozwiązania nie znalazłem.

Dodam że na tym samym serwerze mam jeszcze dwie strony i śmigają bez zarzutu.

Wszelkie sugestie i porady mile widziane.

Jola
25-04-2011, 01:17
Witam,
ja widzę stronę logowania

dippaolo
25-04-2011, 07:42
Kurcze, pół dnia walczyłem wczoraj i nie było rezultatu. Teraz nie wiem, czy któraś operacja pomogła którą wyżej wymieniłem czy to może wina hostingu.

incovitro
25-04-2011, 19:29
Witam.
Ja mam podobny problem i wszelkie rozwiązania jakie znajdywałem nie działają.
A mianowicie strona logowania na zaplecze działa, lecz po wpisaniu prawidłowego loginu i hasła zamiast panelu pokazuje się pusta strona.
RatujAdmina.php nie wykazuje błędów, wszelkie pliki na serwerze podmieniłem z ostatnio kopiowanego zapasu.
Co mogę zrobić? Czy wina leży po stronie bazy?
Proszę o pomoc, strona ogólnie działa ale nie mogę nic na niej zrobić :(

Jola
25-04-2011, 19:41
Jeśli korzystasz z wersji RatujAdmina ze sprawdzaniem pluginów i oba dodatki odpowiedzialne za logowanie masz włączone to nie oznacza, że jedyne powody braku możliwości zalogowania.
Istnieje wiele rozszerzeń, które mogą powodować podobne problemy. Administratorzy instalują lekkomyślnie włączają i zapominają o tym.
Należy przeanalizować co było ostatnio instalowane, włączane, zmieniane i pod tym kątem wrócić do stanu sprzed zmian.
Ponieważ panel administracyjny nie działa trzeba to zrobić od strony bazy danych np. odpublikować dodatki w tabeli #__plugins.

incovitro
25-04-2011, 20:06
Jola dzięki wielkie za podpowiedź, jako że nie daję za wygraną sam kombinowałem i pomyślałem że winny może być dodatek facebook'a, który przez kilka dni działał poprawnie... pogrzebałem w bazie danych no i postanowiłem przez bazę usunąć dodatek myapi... usunąłem również pliki dodatku z serwera i wszystko śmiga elegancko:) Ehh już nigdy nie zainstaluję dodatku facebook'a bo już tyle się o tym naczytałem że problemy powoduje no i sam się przekonałem.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki:)