PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja nowego component - Błąd!



Other
30-10-2006, 22:47
Instalacja nowego component - Błąd!

Nie powiodło się skopiowanie pliku: "%s" do "%s"
instaluje com_zoom_251rc2_wk31b

Dylek
30-10-2006, 23:37
A uprawnienia do katalogow masz ok? A safe_mode wylaczone?

Other
30-10-2006, 23:42
safe_modeOffOff

administrator/backups/ zapisywalny
administrator/components/ zapisywalny
administrator/modules/ zapisywalny
administrator/templates/ zapisywalny
components/ zapisywalny
images/ zapisywalny
images/banners/ zapisywalny
images/stories/ zapisywalny
language/ zapisywalny
mambots/ zapisywalny
mambots/content/ zapisywalny
mambots/editors/ zapisywalny
mambots/editors-xtd/ zapisywalny
mambots/search/ zapisywalny
mambots/system/ zapisywalny
media/ zapisywalny
modules/ zapisywalny
templates/ zapisywalny
Katalog pamięci tymczasowej /home/accounts_o/others/public_html/cache/ zapisywalny
Katalog sesji /tmp/sessions_apache/ zapisywalny


hm.. co jest :(

nikszal
31-10-2006, 00:03
Powody mogą być dwa:
Nie odinstalowałeś com_zoom_251rc1 i próbujesz zainstalować com_zoom_251rc2.
Jeśli odinstalowałeś com_zoom_251rc1 to najprawdopodobniej deinstalator nie usunął ci katalogów com_zoom.Zaloguj się na swoje konto przez klienta FTP i sprawdź, czy w katalogu administrator/components i katalogu components nie został ci katalog com_zoom. Jeśli one istnieją to usuń je. Ponowna instalacja com_zoom_251rc2 powinna przebiec bez problemów.

Other
31-10-2006, 00:22
Powody mogą być dwa:
Nie odinstalowałeś com_zoom_251rc1 i próbujesz zainstalować com_zoom_251rc2.
Jeśli odinstalowałeś com_zoom_251rc1 to najprawdopodobniej deinstalator nie usunął ci katalogów com_zoom.Zaloguj się na swoje konto przez klienta FTP i sprawdź, czy w katalogu administrator/components i katalogu components nie został ci katalog com_zoom. Jeśli one istnieją to usuń je. Ponowna instalacja com_zoom_251rc2 powinna przebiec bez problemów.
zainstalowalo sie z tym samym bledem co pisalem. Wchodze w zOOm Image Gallery zeby dodac np. kategorie, fotke, itp. i patrzcie co sie dzieje : ( w nic nie moge kliknac ;0 )

http://img174.imageshack.us/img174/7669/problemia7.jpg (http://imageshack.us)

szuman
31-10-2006, 02:20
zainstalowalo sie z tym samym bledem co pisalem. Wchodze w zOOm Image Gallery zeby dodac np. kategorie, fotke, itp. i patrzcie co sie dzieje : ( w nic nie moge kliknac ;0 )

a kliknij się w czoło i zacznij od początku, bo jeszcze chwila, a Zoom Media Gallery zacznie domalowywac wąsy kobietom na zdjęciach. :p Nie masz ikonek, w które się klika - to co. A dlaczego ich nie masz, to nie mam pojęcia. Sprawdz katalog /components/com_zoom/www/images/admin/ bo tam sa te ikony.

A tak swoja droga, pisz jasniej, bo ja za toba, chlopie, nie nadazam. Piszesz najpierw, ze nie mozesz zainstalowac, bo błąd, a teraz, że zainstalowales, ale z tym samym błedem? gdzie tu logika? Otworzyłes drzwi, ale one dalej sa zamknięte? ;)

Other
31-10-2006, 17:46
a kliknij się w czoło i zacznij od początku, bo jeszcze chwila, a Zoom Media Gallery zacznie domalowywac wąsy kobietom na zdjęciach. :p Nie masz ikonek, w które się klika - to co. A dlaczego ich nie masz, to nie mam pojęcia. Sprawdz katalog /components/com_zoom/www/images/admin/ bo tam sa te ikony.

A tak swoja droga, pisz jasniej, bo ja za toba, chlopie, nie nadazam. Piszesz najpierw, ze nie mozesz zainstalowac, bo błąd, a teraz, że zainstalowales, ale z tym samym błedem? gdzie tu logika? Otworzyłes drzwi, ale one dalej sa zamknięte? ;)

zapomialem dodac ze sie zainstalowalo z tym bladalem na poczatku :D jak nie wiesz to sie wogole nie da kliknac na nic w tym.

i ikony sa w tym katalogu.

szuman
01-11-2006, 08:28
hmm za wiele ci nie pomogę, bo nie korzystałem nigdy z tego komponentu, a zainstalowałem go po to, żeby sprawdzić, w co powinno sie klikać, skoro piszesz, że się nie da. No i klikać powinno się w ikony, których tobie nie wyświetla. Nie mam pojęcia dlaczego.