PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana edytora w J 1.6



heniuprezes
27-04-2011, 12:00
ludzie pomocy ... nerwy nie wytrzymują. Instaluję czwarty edytor, wszystko jest włączone, wybrane i ****. W dalszym ciągu uruchamia się podstawowy edytor tekstu. Miał ktoś takie problemy. Zainstalowana nowa Joomla 1.6.2

Gall Anonim
27-04-2011, 12:10
Magiczne słowo konfiguracja.
Co prawda nie instalowałem nowych edytorów jednak zmieniałem standardowe.
Więc zapewne dwie sprawy wchodzą w grę:
Po zainstalowaniu należny sprawdzić czy plugin jest włączony,
Następnie w swoim profilu przypisać nowy edytor do profilu lub w konfiguracji globalnej ustawić nowy edytor jako domyślny.
To zapewne powinno załatwić sprawę.
A ha - jeszcze trzy tabletki magnezu, i szklanka herbaty z melisą - ewentualnie jakieś ćwiczenia relaksacyjne :D
Pzdr

heniuprezes
27-04-2011, 12:12
to akurat zrobilem na poczatku ... plugin jest uruchumiony i wybrany w konfiguracji, jak mówiłem, żaden zainstalowany sie nie uruchamia

Gall Anonim
27-04-2011, 12:17
Podeślij link do pobrania pluginu - to na szybko podinstaluje na testach i może coś wymyślę.
Pzdr

__________________________________________________ _________________________
Rozumiem że na początku zrobiłeś te kwestie z ostatniego zdania mojego poprzedniego postu :D

moje
27-04-2011, 12:18
A czy nie masz w przeglądarce włączonego jakiegoś dodatku do blokowania na stronie wszystkiego co się tylko da? No i jakiej przeglądarki używasz? No i ewentualnie sprawdź ustawienia konta użytkownika.

PeFik
27-04-2011, 12:29
A umiałeś to ustawić w joomla 1.5 ? jeśli Nie to wina usera, a nie CMS, czyż nie. :P

hesper
27-04-2011, 12:34
Miałem to samo po wgraniu JCE. Pomogło .. wyczyszczenie cache.

Gall Anonim
27-04-2011, 12:37
Cześć @PeFik
- czepiasz się jak zwykle - ja natomiast cały czas robię sobie nową wersję toku myślenia dla 1.6.xx - i wieczność przede mną zanim się we wszystkim połapię.
a propos - czy literówki w Polskim językowym to do Zwiastuna?
Pzdr



O ile mnie pamięć nie myli jest założony temat na forum dot pakietu językowego dla Joomla 1.6 tam proszę wpisywać znalezione literówki
@palyga007
__________________________________________________ _______________________________________
O ile mnie pamięć nie myli nie znam wszystkich wątków na tym forum - niemniej serdecznie dziękuje za informację
"Aquila non capit muscas." :P/taki żarcik/

PeFik
27-04-2011, 13:24
może i tak.... ale ostatecznie miałem racje, czyż nie. Regułą, a nie wyjątkiem powinno być sprawdzenie tego na 2 niezależnych przeglądarkach nim się zapłacze na forum!

heniuprezes
27-04-2011, 14:57
nie działa czyszczenie cacha, nie ma znaczenia jaki edytor zainstaluje i tak zaden się nie uruchamia ... zaktualizowałem do wersji 6.3 też nic - coś musi być wyłączone, tylko nie mam zielonego pojęcia co - link do zrzutu ekranu http://www.hdu.webd.pl/Nowy%20katalog/Nowy%20folder%20(4).rar

Gall Anonim
27-04-2011, 14:59
Prosiłem o link do konkretnego edytora abym mógł go pobrać i wrzucić na test, a nie wróżyć z fusów

heniuprezes
27-04-2011, 16:07
ponowna instalacja joomli w 1.6.3 rozwiązała problem ... dzięki