PDA

Zobacz pełną wersję : kategorie



gabriel8822756
27-04-2011, 12:10
Witam dziś poszukuje jakiegoś ładnego modułu do wyświetlania kategorii sklepu w VM.
Zaznaczę też iż http://extensions.joomla.org przeglądałem
Jeśli znacie coś ciekawego poprosiłbym o linka.
Nie opisuje tu modułu jak ma wyglądać bo po prostu szukam ciekawego.
Dzieki i pozdrawiam Gabriel

Gall Anonim
27-04-2011, 12:31
Żarty się Ciebie trzymają, czy co?
Wiesz jakich zleceń najbardziej nie lubię?
"Niech mi Pan zrobi stronę" - i dokładnie taki jest Twój post.
Pzdr

__________________________________________________ _____________________________
@PeFik - jeszcze jeden taki numer a Będziesz odciążony kosztami operacyjnego usuwania zajadów z mojej twarzy (śmiech w wersji constans ponoć powoduje taki efekt).:D
Pzdr

PeFik
27-04-2011, 13:28
Ja ułatwie leniwcom życie, zamiast podawać linka do 7 tys. rozszerzeń, podam tylko do 370 z właściwej kategorii --> http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/virtuemart-extensions

---------- Post dodany o 13:28 ---------- Poprzedni post był o 13:26 ----------

p.s.
Ja na pytanie "Niech mi Pan zrobi stronę" - odpowiadam proszę mi przelać na konto odpowiednio dużą zaliczkę. Zagadka kontra zagadka.

gabriel8822756
29-04-2011, 11:35
Żarty się Ciebie trzymają, czy co?
Wiesz jakich zleceń najbardziej nie lubię?
"Niech mi Pan zrobi stronę" - i dokładnie taki jest Twój post.
Pzdr

__________________________________________________ _____________________________
@PeFik - jeszcze jeden taki numer a Będziesz odciążony kosztami operacyjnego usuwania zajadów z mojej twarzy (śmiech w wersji constans ponoć powoduje taki efekt).:D
Pzdr
Post jest bardziej o sugestie niż o pomoc,Jeśli cie mój post w jakiś sposób uraził to przepraszam, ale myślę że zamiast krytykować po prostu nie odpisuj i nie nabijaj sobie wpisów.Mimo wszystko dzięki za przywrócenie mnie do pionu:):):)
Pozdrawiam

Robster
29-04-2011, 11:51
Odwieczna zagadka nabijania postów :) Powiedzcie mi, czy komuś przynosi to satysfakcję? Może jak się nabije 100kk to z monitora króliczek wyskoczy? Jak ktoś otrzyma ciętą ripostę, to się później tłumaczy prośbą o nienabijanie postów :/

No i właśnie nabiłeś sobie post :P
@palyga007 :)

gabriel8822756
29-04-2011, 13:17
Odwieczna zagadka nabijania postów :) Powiedzcie mi, czy komuś przynosi to satysfakcję? Może jak się nabije 100kk to z monitora króliczek wyskoczy? Jak ktoś otrzyma ciętą ripostę, to się później tłumaczy prośbą o nienabijanie postów :/

No i właśnie nabiłeś sobie post :P
@palyga007 :)
To tak samo jak byś zapytał po co kolekcionować znajomych na NK :) Nie wiem po co to ludzie robią ale robią... jednak poprosiłbym o powrót do tematu jeśli to jeszcze możliwe:)
Pozdrawiam

larry_krk
30-04-2011, 01:01
Jeśli temat nadal Was interesuje -->Tutaj (http://forum.joomla.pl/showthread.php?52250-przenoszenie-strony-na-inny-serwer-backup&p=230868&viewfull=1#post230868) . Kolega napisał tysięcznego posta, proponuję pytać o wyskakujące króliki, serpentyny z nieba, czy tancerki i tancerzy GoGo, wedle upodobań.

------

A wracając do tematu - co masz na myśli pisząc "moduł do ładnego wyświetlania kategorii sklepu" ? Kategorie wyświetlisz standardowym modułem, a jeśli ma być ładnie, to trochę zabawy z gimpem (lub PS), css i ewentualnie JS. Gotowce pod linkiem, który podał @Pefik . Pzdr

Robster
30-04-2011, 09:19
Odwieczna zagadka nabijania postów :) Powiedzcie mi, czy komuś przynosi to satysfakcję? Może jak się nabije 100kk to z monitora króliczek wyskoczy? Jak ktoś otrzyma ciętą ripostę, to się później tłumaczy prośbą o nienabijanie postów :/

No i właśnie nabiłeś sobie post :P
@palyga007 :)

Widzę, że zostałem źle zrozumiany, ale sam jestem sobie winien :) Chodzi o to, że nie wiem dlaczego ludzie czepiają się kogoś i jako argument podają nabijanie postów. Jednym słowem nie widzę problemu nabijania postów na naszym forum, bo te posty nie przynoszą żadnych korzyści, prócz ewentualnej reputki, ale na to trzeba się napracować.

I żeby nie było, że spam. @PeFik podał link i jak tam niczego nie znajdziesz, to nie znajdziesz już nigdzie. Zamiast czekać aż ktoś poda ci coś co pasuje do jego gustu, poszukaj i znajdź to co spasuje tobie.

gabriel8822756
06-05-2011, 15:20
Trochę sprecyzuje mój temat:)
Domyślam się ze każdy widział jak wyglądają standardowe kategorie produktów w VM.
Mi natomiast bardzo spodobały się te na wskazanej stronie http://aptekagemini.com.pl/
Wiec poprosiłbym was o instrukcje jak zrobić podobne.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

PiotrWrona
06-05-2011, 15:47
A co jest niezwykłego w Kategoriach na tej stronie ? by uzyskać taki efekt nie potrzeba modułów a trochę zabawy z Css.

gabriel8822756
06-05-2011, 16:06
Standardowo są nazwy kategorii w postaci zwykłego napisu na tej stronie co podałem napis jest na niebieskich podłużnych prostokątach i właśnie o ten efekt mi chodzi. Przepraszam jeśli to banalnie prosta robota i zawracam wam głowę ale prosiłbym o informacje jak to zrobić.
Dzieki

zwiastun
06-05-2011, 16:11
Wybacz, ale - nazywasz to, czego chcesz tak niejasno, że nie wiadomo, o co Ci chodzi. Jeśli Ci chodzi o menu z nazwami kategorii po lewej stronie, to nie ma tam nic szczególnego.

PiotrWrona
06-05-2011, 16:13
Zwiastun niestety mu właśnie o to chodzi.......


Polecam poczytać pierwszy lepszy kurs tworzenia stron www..... to jest absolutne minimum byś mógł "bawić" się joomla.

gabriel8822756
06-05-2011, 16:14
Prosze tu jest moje menu http://e-apteka.nazwa.pl/joomla/
tu jest te przeze mnie pożądane http://aptekagemini.com.pl/
Poproszę też Was może o linka do strony gdzie jest opisane jak to zrobić
Dzieki

PiotrWrona
06-05-2011, 21:44
Już ci napisałem jeśli chodzi o wprowadzenie zmian na takie jakich oczekujesz.... musisz siąść i poświęcić góra30 minut na przeczytanie pierwszego lepszego kursu HTML oraz poszukać na wiki.joomla.pl zagadnienia CSS..... Jest to naprawdę proste góra 2/3 linijki kodu :D i to banalnego kodu.... ale forum nie jest od wykonywania za kogoś pracy a od naprowadzania na właściwy kierunek.....

Ten czas który poświęciłeś na wpisywanie postów w tym temacie nawet laikowi pozwolił by na wykonanie tego menu przy lekturze wiki.joomla...


P.S. Nie napiszę Ci pełnej odpowiedzi nie dla tego że jestem złośliwy, po prostu chcę byś się czegoś nauczył......