PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2 - przycisk do drukowania w ogłoszeniu



orrafal
27-04-2011, 14:01
Witam,
Potrzebuję zrobić możliwość drukowania danych z ogłoszenia Sobi2:

Po kliknięciu przycisku w ogłoszeniu - DRUKUJ KUPON, żeby:
1. Ściemniła się strona
2. Wyskoczyło okienko z małym formularzem do pobrania danych (Imię, Nazwisko, adres e-mail, nr telefonu - opcjonalnie) i przyciskiem do Przyślij KUPON
Dwie możliwości kolejnego kroku:
3. Wysłanie wiadomości na podany adres e-mail z kuponem do wydruku w pliku PDF
3. Wydruk kuponu od razu po kliknięciu

Podstawowe dane na kuponie to dane z ogłoszenia (nazwa firmy, adres, telefon, email, strona www) logo mojej strony + Imię, NAZWISKO, adres e-mail, nr. telefonu

Jola
27-04-2011, 23:05
Witam,
zajrzyj tutaj (http://forum.joomla.pl/showthread.php?32991-Jak-doda%C4%87-opcj%C4%99-drukuj-do-widoku-szczeg%C3%B3%C5%82owego-komponentu-np.-Sobi2).

orrafal
02-05-2011, 12:19
Witam, Bardziej chodzi mi o
Jak pobrać dane z aktualnie wyświetlanego ogłoszenia w SOBI2 i wyświetlić je w oknie o wymiarach 500 na 300 px - link do okna znajduje się w ogłoszeniu
Bo nie chce aby użytkownik drukował całe ogłoszenie z grafiką, chce żeby miał tylko najważniejsze dane tj. nazwa firmy, tytuł ogłoszenia, adres plus kilka innych pól)

larry_krk
02-05-2011, 15:36
Pokombinuj z szablonem ogłoszenia, tak, aby wszystkie interesujące Cię pola znajdowały się w jednym divie i skorzystaj z jakiegoś klona lightbox'a .
Gdzieś widziałem prosty opis jak to zrobić, ale nie mogę teraz znaleźć :( .
Generalnie link powinien wyglądać mniej więcej tak: <a href="#id_twojego_diva" rel="lightbox">treść</a>