PDA

Zobacz pełną wersję : JoomGallery i błędy



maisa
01-05-2011, 12:27
Witam, mam problem z JoomGallery po aktualizacji Joomli do najnowszej wersji oraz JoomGallery pojawiły mi się błędy, których nie potrafię rozwiązać o to błędy:
Link do galerii:
http://miastadawniej.pl/index.php?option=com_joomgallery&Itemid=25

Na stronie głównej galerii pod kategoriami "Lubelskie" oraz "Śląskie" mam napisane (1 Zdjęcie) mimo, że w galerii jest kilka tysięcy fotografii

Kolejnym błędem jest nie wczytywanie się tła szablonu w kilku kategoriach: "Śląskie" "Dolnośląskie" "Mazowieckie"

W czym może być problem i jak go można rozwiązać proszę o pomoc

Robster
01-05-2011, 12:37
http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3
I proszę nie zadawaj pytań typu "dalej nie rozumiem", "o co chodzi" itp. Uzupełnij temat o brakujące szczegóły i posypią się odpowiedzi.

maisa
01-05-2011, 12:40
Uzupełniłem

Robster
01-05-2011, 13:00
Jakiś problem jest ze skryptem js na tych stronach bez tła. Sprawdzałeś może czy przy tworzeniu kategorii od nowa występują problemy?

maisa
01-05-2011, 13:06
Stworzyłem nową testową kategorię i nie wystąpiły żadne problemy wczytało tło

Robster
01-05-2011, 19:34
To spróbuj stworzyć na nowo te kategorie, które są błędnie wyświetlane. Myślę, że potrzeba na to minimalnego nakładu pracy, a jak ma rozwiązać problem, to nie ma się nad czym zastanawiać.

maisa
01-05-2011, 19:36
Tylko problem w tym że nie chcę tracić komentarzy oraz statystyk wyświetleń

Robster
01-05-2011, 19:41
A nie da się skopiować danej kategorii i wyświetlić pod inną nazwą?
A tak na marginesie, to w tych 3 kategoriach nie masz komentarzy, a odsłony można bardzo łatwo zmodyfikować w bazie danych. Btw. kategoria Mazowieckie działa już normalnie, zmieniałeś coś?

maisa
01-05-2011, 19:44
Niestety nie ma możliwości skopiowania
Przeniosłem kategorie do innej i niestety to samo

a Mazowieckie nadal nie działa

Jak bym znał angielski napisał bym na na forum JoomGallery może tam by wiedzieli jak to naprawić

Robster
01-05-2011, 19:49
Stwórz od nowa te kategorie z dopiskiem 2 (żeby nazwa nie była ta sama) i zadziałamy zaraz.

maisa
01-05-2011, 19:50
OK stworzyłem i co dalej ?

Robster
01-05-2011, 19:53
Nie widzę ich w tym spisie. Działają normalnie? Jeśli działa jak należy, to ściągnę JG i za jakieś 30 min podam ci co w bazie musisz zmienić, żeby liczba wyświetleń była taka jaką chcesz mieć.

EDIT:
Teraz widzę, ale nie zapodałeś tam tych fotek. Zrób tak jak to jest w tych oryginałach. Później wywalisz te uszkodzone kategorie, zmienisz nazwę na poprawną (bez 2) i pozmieniasz w bazie wpisy i będzie gitara.

EDIT:
Bo dopiero teraz stworzyłeś tą kategorię, a mówiłeś że już wszystkie masz. Ja wychodzę na chwilę jak wrócę to ci podam co i gdzie masz zmienić.

maisa
02-05-2011, 00:08
Kategoria "Dolnośląskie2 (http://miastadawniej.pl/index.php?view=category&catid=178&option=com_joomgallery&Itemid=25)" jest jako pierwsza i wyświetla się prawidłowo


---------- Post dodany o 23:08 ---------- Poprzedni post był o 18:55 ----------

Problem został rozwiązany Panowie z JoomGallery wypuścili dziś update który naprawia problemy z ostanią wersją i już wszsytko działa

Robster
02-05-2011, 09:00
Czyli dobrze wiedzieć, że jednak się niczego nie przeoczyło :) Kod był jednak zjadany i to z winy samego komponentu :)