PDA

Zobacz pełną wersję : [J 1.6] Moduł News Show Pro GK4 tylko na stronie startowej



zdzisiu3
01-05-2011, 17:42
Ostatnio zainstalowałem Joomlę 1.6 wraz z modułem News Show Pro GK4. Chciałem aby wyświetlał się tylko na stronie startowej, więc ustawiłem w "Przypisz do pozycji menu" tylko Strona główna, ale niestety po Kliknięciu w module "czytaj więcej" pojawia się moduł a dopiero pod nim artykuł.

Proszę o pomoc
Z góry dzięki

P.S Pomyliłem dział, będę wdzięczny za przeniesienie tematu :)

atb80
23-07-2011, 08:56
Miałem ten sam problem i długo zastanawiałem się jak go rozwiązać, aż przypadkiem wpadłem na coś...
News Show Pro nie działa poprawie, dopóki nie założysz w jakimkolwiek menu odnośnika do kategorii, z jakiej korzysta. Dziwne, ale tak to działa. Spróbuj założyć w którymś menu kategorię z której wyświetla Ci news Show Pro, a Twój problem zniknie.

sunnyluk
22-08-2011, 09:48
Mi z kolei tylko na stronie startowej wyświetla się "całość" newsa (po kliknięciu w 'read more') i "rozwala" mi cały układ str. głównej. Rozumiem, że cała treść newsa jest wyświetlana w "mainbody", ale jak zrobić by całość newsa była wyświetlana jako zupełnie nowa strona??

atb80
22-08-2011, 09:50
spróbuj zrobić tak, jak napisałem. Daj gdzieś do swojego (któregokolwiek) menu odnośnik do kategorii, jaką masz wyświetlaną w News Pro... Powinno zadziałać. Nie wiem dlaczego jest to tak dziwacznie zrobione, ale u mnie to zadziałało.

sunnyluk
23-08-2011, 09:14
Działa, rzeczywiście pomogło wstawienie kategorii do jakiegoś menu :D dzięki wielkie!

atb80
23-08-2011, 09:18
Mówiłem. Ten dodatek jest dziwnie konfigurowalny