PDA

Zobacz pełną wersję : Podwójne menu - te drugie ma być częściowe



Mateluta
02-05-2011, 18:07
Witam Was serdecznie! Od razu przejdę do rzeczy: mam główne menu z 7 pozycjami. Chciałbym zrobić tak:
Mam sobie menu główne, które na prawie wszystkich podstronach pojawia się tylko raz w jednym danym miejscu. Jedno z pozycji menu dajmy na to - C zawiera 12 podpozycji (podmenu - odnośników do jakichś artykułów). Chciałbym, aby w menu głównym po najechaniu na pozycję C nie rozwijało się podmenu z tymi 12 pozycjami (korzystam z modułu SuperFish Menu), a po kliknięciu na ten odnośnik w nowo otwartej podstronie ma pojawić się osobne menu z pozycjami właśnie tej pozycji C z menu głównego. Jak to zrobić? Kombinuję i jak na razie efektów zero... W którą stronę iść? Stworzyć osobne menu? Tylko jak wtedy sprawić, by współgrały ze sobą? Próbowałem stworzyć osobne menu z pozycjami z odnośnika C menu głównego, jednak po kliknięciu na jakiś link z menu bocznego w pasku adresu nie pojawia się przejście przez odnośnik C (powinno być tak: www.moja-strona/C/jakiś-artykul), tylko od razu przejście ze strony głównej do danego artykułu (www.moja-strona/jakiś-artykul)... Z góry dziękuję za pomoc

Gall Anonim
02-05-2011, 22:40
Pokombinuj aliasami na drugim menu

Mateluta
03-05-2011, 11:09
Hej! Już sobie poradziłem. Sprawa z początku wydawała się trochę zagmatwana, jednak rozwiązanie okazało się bardzo proste. Otóż wystarczy utworzyć nowe menu: najpierw tworzymy jedną pozycję (właśnie tę z menu głównego), następnie kolejne pozycje podczepiamy pod tą pozycję jako "podpozycja". I pokombinować z poziomami. I tyle! Pozdrawiam!