PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzenie główne wiadomości oraz program TV. Joomla 1.5.22.



ramiro
02-05-2011, 19:41
Witam.
Poszukuje dodatku, modułu - rozszerzenia na swoją (joomla 1.5.22) stronę coś w rodzaju głównego okna z wiadomościami na wp.pl czyli zdjęcie, tytuł i jedno zdanie opisu atrykułu.
Czy może ktoś polecić coś podobnego?

P.S. Znacie rozszerzenie do joomla 1.5.22, podające program TV, aby można było umieścić go na portalu, który się prowadzi?

Pozdrawiam.

seba.adm
02-05-2011, 19:47
Witam

1. Zaktualizuj Joomla! - aktualnie mamy Joomla! 1.5.23
2. Zajrzyj na stronę >> Centralnego Katalogu Rozszerzeń (JED). (http://extensions.joomla.org/extensions/news-display)Na pewno znajdzie się zadowalające Cię rozszerzenie.

ramiro
07-05-2011, 13:17
1. Dzięki kolego zaktualizuje w wolnej chwili.
2. Znalazłem interesujące mnie rozszerzenie lecz widzę, jest płatne. Wczytuję się ale nigdzie nie widzę może Ty wiesz czy moduł Frontpage SlideShow, który jest płatny 22 euro, po zakupie można użyć tylko raz na jednej stronie czy kilkakrotnie na wielu portalach, strona www?
Zwłaszcza czy można użyć go na swoim serwisie, portalu i jednocześnie handlować modułem, jako dodatkiem do stron internetowych tworząc szablony i strony www dla osób zainteresowanych?

zwiastun
07-05-2011, 13:42
Jak to sobie wyobrażasz: kupujesz za 22€ a potem handlujesz kopiami? Na jakiej zasadzie?

ramiro
09-05-2011, 16:21
Nie. Z możliwością wykorzystania wykupionego modułu chociaż na 2 stronach internetowych.