PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po instalacji joolii 1.0.11????



pablo7611
01-11-2006, 06:53
Nie wiem co jest ale zainstalowałem nową joomlę 1.0.11 i problem wielki. Wiem że w menu witryna ---> szablony powinienem mieć możliwość zmiany templatki, a tego brakuje. Po prostu tego mi nie wyświetla. A w instalatory --> powinien być instalator templatek witryny jak i panelu administracyjnego też tego nie ma. We wszystkich innych joomla'ch jest też "Odblokuj wszystkie" też tego nie widzę. Czy musze coś dodatkowo ustawić lub zmienić? Czy może serwer jest coś źle skonfigurowany?? Co w takim razie powinienm zrobić, aby z tego panelu administracyjego w pełni korzystać.

szuman
01-11-2006, 08:16
może? a może coś się nie wgrało? a może przeglądarka szwankuje? a może ty jadłeś jakieś grzybki?

żartuję ;) nie wiem, co może być z tą twoją instalacją. Instalowałeś na serwerze, na którym wcześniej zadnej Joomli nie miałeś? Instalacja odbyła się bez przeszkód? Może jakiś plik nie dotarł na serwer? Sprawdź to i podaj konigurację serwera, to łatwiej będzie szukać rozwiązania.

Viking
13-11-2006, 06:26
a przy wgrywaniu plików na serwer nie dopuściłeś czasem do zmiany wielkich liter na małe w nazwach plików?