PDA

Zobacz pełną wersję : prawidlowa istalacja na serwerze home.pl -> jak?



kayman
02-05-2011, 20:56
witam wszystkich

coz mimo ze na home.pl jest autoinstalator ale chcac po tej instalacji zrobic cokkolwiek, chociazby zmienic tempaltke to zaczynaja sie schody

postanowilem wiec zrobic to przez ftp i zarowno instalacja 1.522 jak i 1.523 nie pomogla, dalej niektore funcjie nie dzialaja lub dzialaja zle, np. templatki dalem zmienic nie moge mimo ze przeszla weryfikacje instalatora joomla a na lokalnym serwerze chodzi bez problemu

moze ktos ostatnio instalowal joomla na tym home.pl i wie w czym tkwi problem

pozdrawiam

e:/ przez pomylke napisalem w zly dziale, prosze o przeniesienie do joomla 1.5

seba.adm
02-05-2011, 21:27
Witam

-> Przeniesiony
Zerknij do >>tego tematu. (http://forum.joomla.pl/showthread.php?48786-problem-instalk%C4%85-joomli-na-home&highlight=instalacja+home)

kayman
02-05-2011, 22:08
to wszystko juz przeczytalem (i nie tylko to bo wszystko co sie dalo znalezc tu i google) ale dalej dziala to zle, moze ktos poprostu sobie z tym poradzil ...

pozdrawiam

Gall Anonim
02-05-2011, 22:24
@kayman jeżeli jesteś na próbnym/testowym okresie na home - zmykaj na inny hosting

kayman
02-05-2011, 22:40
nie jestem w okresie testowym - teraz mnie dopiero pocieszyles :)

nie da sie nic zrobic?

Gall Anonim
02-05-2011, 22:46
Spróbuj instalacji gotowej paczki dla home.pl tutaj jest (http://forum.joomla.pl/showthread.php?48814-Home.pl-paczka-instalacyjna-Joomla-1.5.22-PL-po-ostatnich-zmianach&highlight=)

kayman
02-05-2011, 22:56
widzisz. problem nie tkwi w instalacji tylko w dzialaniu, instalowalem ja juz z 10 razy z roznymi ustawieniami pliku config, modulami itd, mam poprawione pliki np. ten do tworzenia pdf. ale dalej joomla zachowuje sie tak jakby gdzies niezapisywala sie konfiguracja, albo bylo bledne przekierowanie --> to tylko gdybanie oczywiscie bo problem moze dotyczyc zupelnie czegos innego

generalnie to ona instaluje sie i chodzi tylko nie moge zrobic czesci rzeczy jak np. zmiana templtki:P

pozdrawiam

Gall Anonim
02-05-2011, 23:04
Daj na priv dostęp - bo to mnie już naprawdę dziwi co Piszesz i schowaj ten ozor bo zaraz go wyrwę.

mofik
19-05-2011, 19:50
borykam sie z tym samym szitem. migrowalem strone na home i templatka nie czyta css i grafiki. lipa. help. baza sql dziala dobrze. joomla 1.5.23

kayman
19-05-2011, 20:01
wiesz moj serwis chodzi ok, Gall Anonim mnie uświadomil o co chodzi i az wstyd sie przyznac o co chodzilo,---> mialem niewyczyszczony cash w firefox i nie odswiezal wygladu strony:), na probe zainstalowalem chrome i strona dziala ok, moze masz to samo :) wyczysc wszystko z przegladarce

btw, sprawdzalem strone z homa na 3 przegladarkach, zarowno, na chrome, firefoxie, i IE wyglada tak samo i dziala tak samo z tym ze chrome jest najszybsze

pozdrawiam

Gall Anonim
19-05-2011, 20:01
To nie to samo co u kolegi @kayman'a - tamto rozkminiliśmy i hula
U Ciebie zapewne jest to> (http://forum.joomla.pl/showthread.php?48786-problem-instalk%C4%85-joomli-na-home&highlight=instalacja+home)