PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z modułem: mod_gg_40



wojtasm91
05-05-2011, 15:52
Witam wszystkich jak w temacie mam problem z modułem: mod_gg_40. Mój problem polega na tym że ów moduł nie pokazuje na stronie statusu gadu-gadu dla numeru który miał się znaleźć na stronie. Wpisałem w ustawieniach mój prywatny numer gadu-gadu którego używam od kilku ładnych lat i moduł działa poprawnie. Po ponownym wpisaniu numeru gadu-gadu który ma widnieć na stronie moduł pokazuje ciągle status niedostępny. Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? Przyznam że nie udało mi się nic znaleźć. Mam jeszcze jedno pytanko czy można w jakiś sposób zmienić wyrównanie standardowego formularza kontaktowego w joomla 1.5.23? Standardowo jest on wyrównany do lewej a ja chciałbym go wyśrodkować jednak nie znalazłem nigdzie takiej opcji. Z góry dziękuje za wszelką pomoc i pozdrawiam wojtasm91 :P

krzysztof_klosek
13-05-2011, 08:22
Jaki to numer GG? Prawdopodobnie moduł ma problemy z obsługą numerów wyższych niż 16,7 mln i dlatego twój stary numer działa a nowy nie, ale pewności nie mam. Ten sam problem mają starsze komunikatory obsługujące gg.

wojtasm91
13-05-2011, 09:22
Chodzi dokładnie o ten numer: 11648826. Czyli moje przeczucia mnie nie myliły co do tego że to pewnie problem z obsługą numerów. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? Bo przyznam że szukałem ale nic nie znalazłem. :blink:

krzysztof_klosek
13-05-2011, 13:22
Nie wszystko w Joomla trzeba uruchamiać za pomocą modułów. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie np. z takiego generatora: http://www.gadudodatki.pl/webAplikacje/show/id/12
Uzyskany kod wstawiasz gdzie chcesz - np. w module w treścią formatowaną w dowolnej części serwisu albo np. w artykule. Czyste i proste rozwiązanie, nie obciążające dodatkowo Joomla.

wojtasm91
13-05-2011, 15:05
OK problem gadu rozwiązałem kodem html z generatora :P A czy można w jakiś sposób wymusić aby standardowy formularz kontaktowy był wyrównany do środka?

zwiastun
13-05-2011, 15:06
A czy można Cię prosić, abyś doczytał regulamin forum?
Zamykam temat, problem rozwiązany.