PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial - pozycje pól



washingtonplx
05-05-2011, 19:25
Czy jest możliwe stworzyć nowe pola w JomSocial tak aby były one wyświetlane w innym, określonym przeze mnie miejscu np poprzez w moduł...? Standardowo wszystkie dane zależnie od szablonu są wyświetlane w konkretnym miejscu, domyślnie po prawej w kolumnie, a czy mogę aby np. pole "o mnie" było wyświetlane np. na górze (pozycja w jomsocial: js_profile_top) ?

PiotrWrona
06-05-2011, 12:51
Z poziomu Panelu administracyjnego takiej opcji nie ma..... ale zawsze można zmienić to ręcznie w kodzie

washingtonplx
23-05-2011, 18:03
Udało mi się zmodyfikować kod w pliku profile.about.php (folder z szablonem jomsocial) tak, że wyświetlane są tylko pola z określonej przeze mnie grupy. Chcę jednak zrobić teraz tak, że utworzę drugi plik np. profile.about2.php i określę w tym pliku wyświetlanie pozostałych pól. Tym sposobem będę miał dwa pliki z których każdy odpowiedzialny będzie za wyświetlanie innych pól, następnym krokiem będzie określenie ich pozycji wyświetlania w profilu. W pliku profile.index.php (folder z szablonem jomsocial) za pomocą kodu: <?php echo $about; ?> określa się w jakim miejscu ma być wyświetlane to co jest w profile.about.php ale nie mam pojęcia jak mogę określić pozycje wyświetlania profile.about2.php. ???

EDIT: Nieaktualne, problem udało mi się rozwiązać samemu.