PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działają zaplanowane publikacje



oliver87
06-05-2011, 14:19
Witam serdecznie. mam problem z zaplanowanymi publikacjami.

W edytorze ustawiam "Rozpocznij publikację" np na następny dzień i na wyznaczoną godzinę. Oczywiście sekcja i kategoria jest przypisana. Na stronie głównej mam przegląd sekcji więc nie zaznaczam "opublikuj na startowej".

Publikacja ukazuje się dopiero po jej ręcznym zatwierdzeniu. Czy może ten wątek już się gdzieś pojawił?

Ustawiłem serwer czasu na Warszawę. Próbowałem zaplanowania publikacji na wszystkie sposoby. Na zapleczu widzę w spisie artykułów, że przy wybranym, zaplanowanym poście widnieje pomarańczowy wykrzyknik. Po najechaniu na niego kursorem widzę :informacje o publikacji" i datę rozpoczęcia, która juz minęła, a artykułu dalej nie widać na stronie głównej w przeglądzie sekcji.

moje
06-05-2011, 16:58
Jak Twoim domyślnym łączem są artykuły z strony startowej, a dany artykuł nie ma tego zaznaczenia, to pojawi się on w łączu do artykułów danej sekcji/kategorii. Być może masz źle ustawiony czas na serwerze i przez to możesz mieć kilka godzin opóźnienia w publikacji artykułu.

oliver87
06-05-2011, 20:54
Musiałęm ustawić serwer UTC +02:00 Wschodnioeuropejski (Południowa Afryka, Kaliningrad). W UTC 00:00, gdzie była zaznaczona warszawa czas był opóźniony o godzinę bodajże. Tylko ten serwer czasu działa mi poprawnie z godziną w artykułach z tego co widzę. Czy w ogóle tak może być?

Jeżeli jet to jakiś inny serwer czasu to nie przytrafia się błędy przy pluginach do facebooka itp?

moje
06-05-2011, 21:01
A co to jest serwer czasu?

Ustawienia czasu masz nie tylko w zapleczu Joomla ale też w ustawieniach Twojego serwera.

Podaj linka do strony.

oliver87
06-05-2011, 21:02
maxmania (http://maxmania.pl)

moje
06-05-2011, 21:18
Albo zaczniesz zaznaczać "na stronie głównej" albo musisz potworzyć odpowiednie łączna do do wyświetlania artykułów z określonych sekcji/kategorii.