PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo powazna prosba - bede chcial sie powaznie zrewanzowac



Mr_Marioosh
06-05-2011, 18:37
SPRAWA ZAŁATWIONA :)

Witajcie..

Od prawie roku siedze nad pewnym projektem, ktory w zalozeniach ma pomoc kierowcom i nie tylko w oszczedzaniu pieniedzy i dobrej zabawie.. Projekt w tej chwili robiony z pasji.. w perspektywie czasu moze to byc ciekawy portal.. ale mniejsza o to..


Postawilem praktycznie caly serwis w oparciu o Joomla, Kunena, Jomsocial, Adsmanager, Gmapfp i kilka innych dodatkow i modulow.. Zrobilem wlasna templatke i mozna powiedziec, ze serwis dziala.. Dziala w 95%.. Wystepuja pewne powazne problemy takie jak KONFLIKT miedzy bibliotekami jquery i mootools (dodatek sc jquery nie pomaga albo ja cos robie zle) oraz kilka innych niedociagniec z jakimi niestety nie jestem sobie w stanie poradzic samodzielnie.. Chcialbym tez caly serwis zoptymalizowac pod katem szybkosci dzialania, bezpieczenstwa, itp.. najwazniejsze na dzis to poradzenie sobie z konfliktem bibliotek..:(

W zwiazku z tymi problemami szukam wybitnego znawcy tematy, ktory zechce mi pomoc w rozwiazaniu tych problemow.. w zamian zrewanzuje sie takiej osobie w sposob jaki tylko bede mogl.. postaram sie zaplacic jesli nie bedzie innej mozliwosci..

czekam na zgloszenia pod adresem potrzebna_pomoc@vveb.pl, pod nr gg 2040955 lub tutaj na forum..

wielkie dzieki juz teraz za samo przeczytanie postu..:)