PDA

Zobacz pełną wersję : 2 moduły na jednej stronie



marcinPL
06-05-2011, 20:16
Witam wszystkich na forum, od razu zaznaczę że joomle od strony administracji znam słabo a nawet można powiedzieć że tyle co intuicyjnie sobie w panelu grzebię mam problem z konfiguracją a mianowicie mam jeden moduł który wyświetla się na wszystkich podstronach z lewej strony no i ok tak powinno być w polu typ modułu pisze mod_custom
problem jest w tym że nie potrafię stworzyć strony na której będzie się wyświetlały tylko dwa moduły ten + jeden który sam napisałem z góry dzięki za rady linki podpowiedzi :):)

moje
06-05-2011, 20:32
Wszystko jest opisane na wiki.joomla.pl : )

W ustawieniach modułu, wybierasz stronę, do której ma być przypisany.

marcinPL
06-05-2011, 20:40
Też myślałem że takie proste to będzie tylko że taka strona nie powinna być widoczna w menu jedynie przejście przez linka w treści więc w ustawieniach modułu "przypisane menu" niema takiej strony

moje
06-05-2011, 20:44
A kolega czytał o widoczności modułów?

Należy utworzyć nowe menu, w nim utworzyć pożądane łącze, następnie przejść do modułu tego menu i tam ustawić specjalną widoczność. Dzięki temu możesz przypisać inne moduły do tego "zakamuflowanego" łącza.

Polecam czytać, czytać, czytać, do tego jeszcze trochę poczytać, a potem to już czytać i myśleć ; )