PDA

Zobacz pełną wersję : POSZUKUJĘ KOMPONENTÓW



Pierzu_pL
07-05-2011, 10:33
nie wiem czy dobry dział, jak nie to proszę o przesunięcie :)

Poszukuję o kilku dni kilku komponentów
trofea dla użytkownika joomla (użytkownik dostaje jakieś trofeum za wirtualne pieniądze bądź na za pomoc innemu użytkownikowi)
wirtualne pieniądze (coś jak eurogąbki na nk)
Odznaczenia (dostaje coś na kształt medalu za to co zrobił dla witryny)
Upominki (każdy może za te wirtualne pieniądze kupić upominek dla drugiej osoby, coś takiego jak na nk bądź gadu-gadu tylko ze za wirtualną kasę :D)
Ściana chwały (mod wyświetlający ostatnie osoby, które dostały trofeum bądź odznaczenie)

Szukałem tego wszędzie, na extensions.joomla.org W GOOGLE!!!, na pliki.joomla.pl

Proszę pomóżcie, bo bez tego mój serwis nie przyciągnie dużej ilości osób! :)

PiotrWrona
07-05-2011, 11:46
Jeśli szukasz czegoś na wzór NK polecam pomyśleć nad rozwiązaniem dedykowanym.....

Inna sprawa to to że nie chce mi się wierzyć że szukałeś na JED tam jest sporo rozszerzeń (nie są zbyt ukryte ;) ) zmieniających możliwości UserPoint które po odpowiednich modyfikacjach mogą dać zbliżone efekty do twoich oczekiwań.

Pierzu_pL
07-05-2011, 12:13
widzialem na JED kilka komponentow, ale one mi nie pasują do mojej strony :D

Robster
07-05-2011, 12:21
Community builder oraz jomsocial ale wszystkich wymagań nie spełnią. Jak planujesz coś poważniejszego robić, to bez inwestycji nic nie działasz, jak chcesz się pobawić w portal społecznościowy, to powyższe komponenty sprawdzą się w sam raz. A inna sprawa, to ta że nikt jeszcze na kopiowaniu popularnych stron nie wybił się w sieci, musisz mieć coś innowacyjnego.

Pierzu_pL
08-05-2011, 11:20
mam zainstalowane jomsocial tylko ze musze to spolszczać ale to nie jest problem

buduję portal na kształt nk i facebooka, ale dla graczy komputerowych o tym jeszcze nie słyszałem, także myślę, że jest to jakaś innowacja.

A nie znacie może kogoś kto by napisał takie komponenty?

Robster
08-05-2011, 13:29
A co po znajomościach chcesz to załatwiać? Masz dział ZLECENIA, napisz co chcesz, a dostaniesz wycenę.