PDA

Zobacz pełną wersję : Ususnięcie rameczki w Community builder



shortykrk
07-05-2011, 15:12
Witam forumowiczów !

Mam taki problem ,że nie wiem w jaki sposób mógł bym usunąć tą szarą ramkę okalającą moduł logowania CB. Jest bardzo irytująca ponieważ nie gra mi z designem interfaceu.

Oto i ona ( ta z ostrymi rogami do wywalenia, z zaokrąglonymi jest zaplanowana ) :
http://screenshooter.net/6374292/nqnhryt

Proszę o pomoc ! Pozdrawiam

alex51
07-05-2011, 15:48
Z prezentowanego linku najlepiej usunąć gumką, a na stronie to polecam zbadać firebugiem. Niestety linku do strony nie dostaliśmy, więc nie wskażemy gdzie i co usunąć.

shortykrk
07-05-2011, 19:31
Gumka odpada :)

Poznałem się bliżej z firebugiem - bardzo przydatne narzędzie. Wiem już co mam zmienić tylko nie moge na serwerze namierzyć pliku ,który odpowiada za wygląd tego modułu, oczywiście nie chodzi tutaj o plik template.css tylko o plik, który jest dynamicznie wczytywany do tego arkusza. jakieś pomysły ? Czy może da się to zrobić za pomoca jakiejś funkcji jooomla ?

---------- Post dodany o 17:31 ---------- Poprzedni post był o 15:33 ----------

Rozwiązałem problemo, chodziło o zmianę watości 1 na 0px w cssie głównym szablonu czyli template.css - nie spodziewałem się tego ponieważ firebug trochę mnie wprowadził w błąd jeżeli chodzi o miejsce w którym mam szukać - ciągle myślełem ,że styl loginu definiuje jakiś css z community buildera. Skillup !

alex51
07-05-2011, 19:41
Gdybyś podał link do strony, to wspólnymi siłami uporalibyśmy się z tym problemem. Nie wiń też firebuga, bo wskazuje dokładnie plik i miejsce dokonania edycji. Za wygląd tego modułu nie odpowiada CB lecz zastosowany szablon. Mimo wszystko gratuluję samodzielności i ostatecznego sukcesu. Pozdrawiam.

shortykrk
07-05-2011, 20:12
Nie no nie winie firebuga, chodzi bardziej o moje braki w znajomości cssa i struktury joomli. Następnym razem zamiast łazić po omacku będę wiedział o co chodzi.

Dziękuję i pozdrawiam !