PDA

Zobacz pełną wersję : AceSEF i tylko dwa problemy



maisa
08-05-2011, 12:28
Witam

Zacznę od tego że w końcu znalazłem dobrze działający SEF na moją stronę jest to AceSEF.

Ale z nim mam również problemy ale tylko dwa i chyba proste ;) a mianowicie chodzi o to że tylko dwa linki źle mi pokazuje mimo że aliasy mam poprawne bez polskich liter

W main menu mam "Księga Gości" a alias "ksiega" a adres jest "księga-gości" i taki sam problem mam tylko z jedną kategorią w joomgallery tylko w tych dwóch przypadkach komponent AceSEF do linku zamiast pobierać alias pobiera tytuł jak mogę to zmienić ??

Dodam że w ustawieniach AceSEF mam ustawione "Adresy Unicode (UTF-8)" na tak oraz dodałem polskie znaki do zmiany


Á|A, Â|A, A|A, A|A, Ä|A, A|A, A|A, C|C, Ç|C, C|C, D|D, É|E, E|E, Ë|E, E|E, E|E, I|I, Í|I, Î|I, I|I, L|L, N|N, N|N, N|N, O|O, Ó|O, Ô|O, O|O, Ö|O, O|O, R|R, R|R, Š|S, S|O, T|T, U|U, Ú|U, U|U, Ü|U, I|Y, ?|Z, Z|Z, á|a, â|a, a|a, ä|a, a|a, a|a, c|c, ç|c, c|c, d|d, d|d, é|e, e|e, ë|e, e|e, e|e, e|e, i|i, í|i, î|i, i|i, l|l, n|n, n|n, n|n, o|o, ó|o, ô|o, o|o, ö|o, o|o, š|s, s|s, r|r, r|r, t|t, u|u, ú|u, u|u, ü|u, i|y, ?|z, z|z, ?|-, ß|ss, A|A, µ|u, A|A, µ|u, a|a, A|A, e|e, E|E, s|s, S|S, z|z, Z|Z, z|z, Z|Z, c|c, C|C, l|l, L|L, ó|o, Ó|O, n|n, N|N, ?|B, ?|b, ?|V, ?|v, ?|G, ?|g, ?|D, ?|d, ?|Zh, ?|zh, ?|Z, ?|z, ?|I, ?|i, ?|Y, ?|y, ?|K, ?|k, ?|L, ?|l, ?|m, ?|N, ?|n, ?|P, ?|p, ?|t, ?|U, ?|u, ?|F, ?|f, ?|Ch, ?|ch, ?|Ts, ?|ts, ?|Ch, ?|ch, ?|Sh, ?|sh, ?|Sch, ?|sch, ?|I, ?|i, ?|E, ?|e, ?|U, ?|iu, ?|Ya, ?|ya, S|S, I|I, G|G, s|s, g|g, i|i, $|S, Y|Y, L|L, u|u, °|o, o|o, a|a, ą|a, ć|c, ę|e, ł|l, ń|n, ó|o, ś|s, ź|z, ż|z, Ą|A, Ć|C, Ę|E, Ł|L, Ń|N, Ó|O, Ś|S, Ź|Z, Ż|Z

kiki05
09-05-2011, 10:20
Szukałbym raczej w rozszerzeniach do joomgallery.

Tak przy okazji działa ci wyszukiwanie z włączonym ACE SEF ?.

maisa
09-05-2011, 10:23
Tak działa mi w Joomli oraz w JoomGallery sam sprawdź www.MiastaDawniej.pl

pablop76
24-07-2011, 11:27
Działa, ale nie pokazuje nie ma odpowiedników polskich liter tzn.zamiast ą nie ma nic. Popraw adresy ręcznie. Jest jeszcze opcja włącz wyłącz utf8 tam zaznaczone

---------- Post dodany o 09:27 ---------- Poprzedni post był o 09:26 ----------

a może ktoś wie dlaczego jest błąd w pliku htacces ?