PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z AdsManager Version 2.2 dla Joomla 1.5.23



bociek666x
08-05-2011, 23:36
Witam,
Korzystam na Joomli 1.5.23 z komponentu AdsManager Version 2.2. Na początku gdy dodawałem ogłoszenia testowe to liczyło je obok kategorii w menu np.
---------
Wszystkie Ogłoszenia(4)
---------
Artykuły1 (3)
Artykuły2 (1)

Teraz jednak po dodaniu podkategorii gdy dodaje ogloszenia właśnie tam a nie do głównych kategorii to zakladka menu "Wszystkie ogloszenia" nie uaktualnia się. Gdy jest 5 ogłoszeń tam dalej pisze 0. Jak mam zmienić żeby sumowało ogłoszenia z kategorii głównych + podkategorii??

Pozdrawiam

Tomasz
09-05-2011, 03:27
Też miałem coś podobnego:)
Wystarczy wejść w moduł menu ogłoszeń i zmienić opcję (SQL Type) z 1 na opcję 2.
Instrukcja krok po kroku:
1. Zakładka "ROZSZERZENIA"
2. Klikasz na "MODUŁY"
3. Wybierasz spośród listy "menu adsmanager" (czy tam podobnie brzmiące)
4. Wchodzisz w ten moduł i zmieniasz tak jak podałem Ci na wstępie i oczywiście zapisujesz.
Sprawdź,czy wszystko oki :-)

bociek666x
09-05-2011, 13:50
wchodząc na menu adsmanager w zakładce rozszerzenia/moduły (w zapleczu) nie mam zadnej opcji zmiany SQL type.

Własciwosci menu adsmanager
3977

plik mod_adsmanager_menu.polish

<params>
<param name="displaynumads" type="radio" default="1" label="Ilość w kategorii" description="czy wyświetlac ilość ogłoszeń w kategorii">
<option value="0">Nie</option>
<option value="1">Tak</option>
</param>
<param name="sqltype" type="radio" default="0" label="Typ SQL" description="Jeśli masz problem w wyświetlaniu ilości ogłoszeń, zmień typ SQL">
<option value="0">Typ 1</option>
<option value="1">Typ 2</option>
</param>
<param name="cache" type="radio" default="0" label="Schowek" description="Zaznacz TAK, aby moduł korzystał zepamięci podręcznej - zmniejsza obciążenie serwera.">
<option value="0">Nie</option>
<option value="1">Tak</option>
</param>
<param name="moduleclass_sfx" type="text" default="" label="Przyrostek klasy CSS modułu" description="W arkuszu CSS możesz stworzyć klasę table.moduletable-przyrostek lub klasę .module-przyrostek, aby zastosować styl specyficzny dla tego modułu. Wpisz przyrostek (wszystkie znaki włącznie z myślnikiem!)." />
</params>