PDA

Zobacz pełną wersję : [Przenosiny] Strony na inny serwer bez wykonanego backupa



Sw1ety
09-05-2011, 16:12
Mój problem wydaje się być po przeglądnięciu forum nie udało mi sie znaleźć odpowiedzi tak więc zwracam sie o pomoc do osob, które być może wiedzą albo miały podobny problem.

Problem polega na tym ze musze przenieść strone na inny serwer stary padł...
Niestety nie mam żadnych kopii zapasowych strony zrobionych czy to przez panel administarcyjny czy za pomocą odpowiednich modułów.

To co posiadam to kopie plików zgranych z serwera za pomoca klienta ftp, oraz kopie bazy danych mySQL (kopie plików z bazy wszystkie tabele wrzucone w jeden katalog ).

Kwestia jest taka że nazwa nowej baza mySQL jest inna niż ta poprzednia.

Wyczytałem że jest możliwa reanimacja strony poprzez wgranie zawartości na serwer oraz podmianę nazwę bazy danych hasła itp. w pliku configuracyjnym jednak gdy to robie i przechodze na strone to nie załącza sie creator odzyskiwania, tak jak to bylo opisane w manualu link do poradnika (http://www.lukasz.bednarz.nstrefa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=13:odzyskiwanie-strony-www-zrobionej-w-joomla&catid=11:joomla&Itemid=12).

Natomiast na stronie pojawia mi sie następujący komunikat

Warning: require_once(/home/rapid/public_html/includes/version.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /export/sun1000-2/lrpd/public_html/includes/joomla.php on line 71

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/rapid/public_html/includes/version.php' (include_path='.:/usr/local/php-5.2.13v2/lib/php') in /export/sun1000-2/lrpd/public_html/includes/joomla.php on line 71

Czy ktoś wie w jakim kierunku podążać żeby rozwiązać problem, może jakieś sugestie co zrobić żeby rozwiązać problem.

Za wszelka pomoc z góry dzieki

---------- Post dodany o 14:12 ---------- Poprzedni post był o 10:35 ----------

Problem rozwiązany można zamknąć