PDA

Zobacz pełną wersję : Simple Image Gallery - przestało działać!



Mateluta
10-05-2011, 20:44
Witam serdecznie, mam zainstalowane:
1. SC JQuery
2. SuperFishMenu
3. SimpleImageGallery

Od jakiegoś czasu (nie wiem kiedy to się stało) po kliknięciu na zdjęcia wygenerowane za pomocą modułu Simple Image Gallery zdjęcie otwiera się w nowym oknie przeglądarki. W ogóle nie ma przejścia... Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Dodam, że jeszcze wczoraj wszystko działało! Bardzo dziwne to jest... Może ktoś ma jakiś pomysł?

PS. Dodam, że w Internet Explorer 8 po wczytaniu strony z galerią pojawiają się błędy w IE:
Szczegóły błędu na stronie sieci Web

Agent użytkownika: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0; .NET4.0C)
Sygnatura czasowa: Tue, 10 May 2011 18:43:19 UTC


Wiadomość: Obiekt nie obsługuje tej właściwości lub metody.
Wiersz: 10
Znak: 2
Kod: 0
Identyfikator URI: http://www.moja-strona.pl/plugins/content/jw_simpleImageGallery/includes/slimbox-1.58/js/slimbox.js


Wiadomość: Obiekt nie obsługuje tej właściwości lub metody.
Wiersz: 59
Znak: 102
Kod: 0
Identyfikator URI: http://www.moja-strona.pl/media/system/js/mootools.js

palyga007
10-05-2011, 21:48
Obstawiam jakiś konflikt bibliotek js.
Fajnie gdyby był podany link do strony.

Mateluta
10-05-2011, 22:48
Obstawiam jakiś konflikt bibliotek js.
Fajnie gdyby był podany link do strony.

Cześć! Rzeczywiście, masz całkowitą rację. Zainstalowałem również (wcześniej) CK Forms i w index.php miałem coś takiego:

<script type="text/javascript" src="<?php echo JURI::root(true); ?>/media/system/js/mootools.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo JURI::root(true); ?>/components/com_ckforms/js/calendar.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo JURI::root(true); ?>/components/com_ckforms/js/ui.datepicker.packed.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo JURI::root(true); ?>/components/com_ckforms/js/formcheck.js"></script>

Ręcznie dodałem te linie, ponieważ z nieznanych mi przyczyn CK Forms dodawał te linie w divie, w którym znajdował się formularz - czyli miejsce niezbyt fortunne. Po usunięciu pierwszej linii od góry problem zniknął. Dzięki i przepraszam za kłopot (chyba zbyt błahy problem). Pozdrawiam. Mateusz