PDA

Zobacz pełną wersję : Treść newsa/artykułu "przykryta" zawartością strony głównej



Prawoprosto
11-05-2011, 08:47
Witam wszystkich! Jest to mój pierwszy post na forum :). Przez dłuższy czas głowię się nad problemem z Joomla 1.5 z zainstalowanym płatnym szablonem graficznym z rocket theme. Chodzi o następującą sytuację:

- mam niektóre artykuły i jak klikam w ich odnośnik to jest OK, włącza się artykuł, na osobnej stronie, wszystko czytelne.

- ale mam też pewną grupę artykułów: są to np. newsy czy niektóre inne artykuły. Jak klikam na ich odnośniki, to owszem, pojawia się artykuł, ale nie sam na stronie, ale "prztłumione" całą treścią strony głównej! W efekcie jest to mega nieczytelne i trzeba się przekopać przez stronę. Zresztą, proszę zobaczyć na www.prawoprosto.pl


Po prostu najpierw wyświetla się całość głównej, a dopiero poniżej właściwy artykuł.

Co zrobić, żeby newsy i niektóre artykuły wyświetlały się "samoistnie", a nie przykryte całą zawartością strony?


EDIT: Przepraszam, zauważyłem, że pomyłkowo umieściłem post w złym dziale: powinno być w Joomla 1.5

a_m
11-05-2011, 09:40
również witamy,
poczytaj o przypisywaniu modułów do pozycji menu; tutaj jest początek (http://wiki.joomla.pl/index.php/Screen.modules.edit.15#Przypisanie_do_pozycji_menu ), reszta również na wiki

Prawoprosto
18-06-2011, 14:23
Witam, zapoznałem się z podanym linkiem, pracowałem w myśl tego nad stroną, jednak bez efektów. Po prostu czegoś nie rozumiem. Moduł ustawiam w porządku - tak, że jest tylko na stronie głównej. Jednak to nie przynosi odpowiednich rezultatów - część contentu (artykuły) wyświetla się prawidłowo, natomiast druga część (newsy, artykuły z grupy "Warto zobaczyć") jest wyświetlana dopiero pod zawartością całej strony głównej. Dlaczego tak się dzieje? Co mogę zrobić, żeby to działało jak należy?

Pozdrawiam!