PDA

Zobacz pełną wersję : Internal Server Error



bogdanbojarski
11-05-2011, 22:24
Witam, problem polega na tym, że ładuje się strona frontowa. Katalog z panelem wyrzuca natomiast wyżej wymieniony błąd. Usługodawca twierdzi że to problem dns-ów, ale nie jestem przekonany. Być może nie w tym miejscu o tym piszę, ale może ktoś zetknął się z podobnym problemem. Dodam, ze dotyczy to każdego pliku php nawet z wpisem echo 'test';. Pozdrawiam i czekam na pomysły.
Adres strony:
http://mw-graphics.co.uk
lub
http://slc0021.pickaweb.co.uk/~mwgraphi/ Pozdrawiam.
Aha, wczoraj wszystko działało.

---------- Post dodany o 21:24 ---------- Poprzedni post był o 16:18 ----------

Problem rozwiązany ustawiłem prawa na 777 zamiast na 755. Proszę Admina o usunięcie/zamknięcie tematu.

trzepiz
11-05-2011, 22:31
ustawiłem prawa na 777 zamiast na 755Nie rozwiązałeś żadnego problemu - otworzyłeś "Wrota" dla hakerów, którzy teraz mogą zrobić wszystko w katalogach z "777" ... :)

Jak Twój Hosting nie spełnia podstawowych wymagań to zmień hosting. Dla przykładu podam .. że u mnie na serwerach wszystko jest tak ustawione że jak dam na cokolwiek "777" to katalog zostaje automatycznie "odcięty" od świata - żeby nikt prze mój błąd nie mógł się do niego dostać. Wszystko co mogę zrobić na max to 755 (bo jestem właścicielem swojego konta hostingowego i mam do niego odpowiednie prawa) ...

Sprawa problemów praw i własności użytkowników na "tanich" albo "darmowych" hostingach jest powszechnie znana .. Zazwyczaj bierze się to z kiepskiego panelu zarządzania (często jest to Direct Admin).

zwiastun
11-05-2011, 22:39
Przeczytałem ładne zdanie: 777 jest cudowne w Las Vegas, a nie na serwerze!

bogdanbojarski
12-05-2011, 09:35
Przecież napisałem, że zmieniłem z 777, który generował błąd, na 755 który nie generuje błędu. Moja głupota - hostiing ok, teraz jest 755. Poza tym 777 ustawiłem tymczasowo, bo nic nie chciało działać, więc sądziłem że na tych prawach będę miał dostęp,który był mi potrzebny. Nie ma nad czym dyskutować 777 to ewidentna głupota, nawet ja wiem.

zwiastun
12-05-2011, 15:05
Dobra, dobra, ale napisałeś, że zmieniłeś na 777 :)