PDA

Zobacz pełną wersję : Nadmiar bogactwa(obiektów graficznych/plakatów na stronie)



balus
11-05-2011, 21:25
Witam!
Moja strona to www.sopek.pl (http://www.sopek.pl)
Jest to Serwis imprezowy informujący o imprezach w woj. Lubelskim.
Początkowo serwis obejmował mały obszar i nie było większego problemu ze wstawianiem plakatów/reklam wszystkich lokali które były w okolicy.

Portal jednak zaczął się rozwijać i pojawił się problem.
Kłopot polega na braku miejsca na wstawianie posterów.
Proszę zerknąć na stronę.
Do tego muszę dodać jeszcze dwa plakaty okolicznych imprez.
Oczywiście każdy chce mieć na głównej i w rotatorze...

Prosze pomóżcie mi.
Zaproponujcie jak można to wszystko rozwiązać.
Chcę zeby uzytkowik wszedł i wiedział co sie dzieje najbliższej soboty w danym miejscu.
Podstrona raczej odpada. Moze jakis moduł? Jeżeli tak to jaki?

Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami ze mną, proszę.

Pozdrawiam

trzepiz
11-05-2011, 22:40
Ciężko mi zrozumieć jaki masz problem .. Skoro wszyscy chcą się u Ciebie reklamować .. Jeśli nie potrafisz sam rozwiązać problemu "nadmiaru" pieniędzy - to polecam się .. (za kilka procent :) )

balus
11-05-2011, 23:07
Nie chodzi o nadmiar pieniedzy tylko nie mam juz gdzie tych plakatów wstawiac...

trzepiz
11-05-2011, 23:14
Zrób sensowny system rotacji reklam :) i tyle .. No nie da się wszystkiego upchnąć w jednym miejscu - niestety :)

balus
12-05-2011, 17:24
Zrób sensowny system rotacji reklam :) i tyle .. No nie da się wszystkiego upchnąć w jednym miejscu - niestety :)
co masz na mysli pisząc sensowny system rotacji reklam?
Jakie porady? sugestie?

moje
12-05-2011, 17:36
System rotacji reklam w danym boksie wyświetla kilka reklam jedna po drugiej, w określonym czasie, w ustalonej lub losowej kolejności.

trzepiz
12-05-2011, 18:06
oraz .. w ustalonej ilości odsłon lub kliknięć (wykupionych) lub w odpowiednim czasie (np przez 3 dni).