PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi Pro na Home.pl



bamb
16-05-2011, 00:26
Witam ,
Czy ktoś instalował Sobi Pro na Joomli 1.5.23 postawionej na home.pl?
Mam taki problem ze nie idzie sprawdzanie systemu.

Dodatkowo w logu Sobi Pro :

Sekcja/Typ: PHP
Data Błędu: 2011-05-12 13:37:48
W pliku: /lib/base/fs/loader.php:483
Żadany URI: /administrator/index.php?option=com_sobipro&task=error
Komunikat Błędu: strstr() [function.strstr]: Empty delimiter

znajduje się tam SOBI_ROOT ale skad empty delimiter

pozdrawiam

neo_fox
16-05-2011, 08:25
Taaaak, Też bym chciał wiedzieć :(

bamb
16-05-2011, 08:38
No to mnie nie pocieszyłes... :) Projekt w trakcie, na lokalu wszystko dzialalo , na innym hostingu tez po przeniesieniu na Home ... padaka, a hostingu zmienic nie moge. Pozostaje mi skorzystanie z Sobi2 jakos.

neo_fox
16-05-2011, 08:41
dlaczego? Jak się nie mylę poza tym komunikatem nic "złego" się nie dzieje.
Poza tym mógłbyś po prostu spytać home.pl ;)

Gall Anonim
16-05-2011, 08:49
@bamb
poczytaj sobie odrobinę o oprogramowaniu na serwerach home.pl (wersja)
gdzieś od końca stycznia jest z tym tematem dość "wesoło" i co rusz powraca temat problemów związanych z wersją oprogramowania którego zaczął używać pod koniec stycznia home.pl (stawiam na to że przyczyna znowu jest gdzieś tutaj).
Tak ogólnie to home.pl obecnie zaliczany jest do pakietu "joomla Las Vegas" (podobnie jak 777)
Pzdr

bamb
16-05-2011, 09:03
@neo_fox - no nie do konca . po podlinkowaniu do menu kategorii mam cos takiego na stronie bledu :

500 - Cannot load file at componentscom_sobiproetcconfig.ini

@Gall Anonim - wstyd sie przyznac ale co to joomla Las Vegas?:) bo 777 nie brzmi zbyt dobrze, wiec domyslam sie ze pakiet ten tez nic dobrego nie oznacza

Gall Anonim
16-05-2011, 09:15
Pakiet joomla Las Vegas - to taki mały żarcik z mojej strony - sprowokowany tym iż bodajże Zwiastun napisał niedawno komentarz o tym że 777 jest dobre na automatach do gry (np. jednoręcznych bandytach) a nie w chmod 777, więc mój nadworny skrzat błazenek w przypływie głupawy wykombinował sobie iż wszelkiego typu historie niosące za sobą ryzyko w kwestii bezpieczeństwa, czy też poprawności funkcjonowania witryny (większe niż średni standard) stanowią elementy pakietu joomla Las Vegas :)
A obecnie joomla 1.5.x w połączeniu z home.pl z reguły kończy się komunikatem "houston we have a problem" - na tutejszym forum - poczytaj.
Pzdr

bamb
16-05-2011, 10:03
Ok, poczytam.
No to miałem dobre przeczucie, że to nic dobrego :)

pozdr.

trzepiz
16-05-2011, 11:41
Pakiet joomla Las Vegas
Podoba mi się .. - zacznę używać ..