PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja komponentu com_rokbridge pomocy strona padła !



wpnteam
16-05-2011, 11:11
Witam.Wczoraj próbowałem zainstalować komponent "com_rokbridge" pomost pomiędzy Joomla a phpBB3 lecz niestety po instalacji strona zupełnie znikła.Wyświetla się tylko biały ekran.Nie mam dostępu również do PA (tak samo biały ekran).Dodam ,że mam zrobiony backup,lecz nie wiem jak do niego dojść ,zainstalować.W phpmyadmin istnieją tabele bak_ ,ale jak je uruchomić?.Bardzo proszę o pomoc.

palyga007
16-05-2011, 11:23
zmień w pliku configuration.php informacje o przedrostu tabel bazy danych z jos_ na bak_

wpnteam
16-05-2011, 11:40
Niestety cały configuration.php chyba sie nadpisał jest tylko w nim to
<?php
class JConfigForum
{
var $phpbb_path = 'distribution';
var $sef = '0';
var $sef_rewrite = '0';
var $remember_login = false;
var $live_site = 'http://wpnteam.cba.pl/';
}
?>

trzepiz
16-05-2011, 11:46
Oczywiście kopii zapasowej sobie nie zrobiłeś ?? Pamiętajcie - zawsze przed zmianami na stronie (istotnymi zmianami) robimy Backup!!!

Są ludzie, którzy robię kopię bezpieczeństwa i tacy, którzy zaczną ją robić.

Mam nadzieję, że Ty będziesz się zaliczał już do tej pierwszej grupy.

wpnteam
16-05-2011, 11:50
Kopię mam zrobioną ,lecz nie mam dostępu do PA. I tu pojawia się właśnie pytanie jak to zrobić bez tego.W phpmy admin mam pliki o przedostku bak_ ,zdaje się że włąśnie one odpowiadają za backup ,ale jak to uruchomić? Jeszce raz bardzo proszę o pomoc.

trzepiz
16-05-2011, 12:12
Kopię mam zrobioną ,lecz nie mam dostępu do PA.
Znaczy jaką kopię ? przy pomocy jakiego programu ?


.W phpmy admin mam pliki o przedostku bak_ ,zdaje się że włąśnie one odpowiadają za backup
przedrostek _bak świadczy o tym, że Joomla! instalowałeś na już istniejącej bazie danych - dlatego instalator zminił przedrostki na bak_ (nie wiem co się kryje pod bazą z tym przedrostkiem). Możesz sobie pobrać czystą Joomla! (lokalnie np: używając JAMP (http://jamp.joomla.pl)) uzupełnić dane w configuration.php - swoimi danymi (użytkownik bazy, hasła itd), zmienić przedrostek w configuration.php na bak_ i sprawdzić .

wpnteam
16-05-2011, 13:38
Mam przedrostek bak_ na samym początku bazy danych ,a później są normalne jos_, backup robiłem przez program Joomla Pack.A czy uzupełnienie w configuration.php rozwiąże problem?
PS.
Przepraszam za ,może dla was, naiwne pytania ale jestem naprawdę zrozpaczony!