PDA

Zobacz pełną wersję : Atom sms płatny użytkownika



frater
17-05-2011, 02:32
Witam
Czy ktoś z was Koszysta z usługi atom sms?
Mają oni umowę którą nie mogę zrozumieć
Będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże.



1. Partner musi mieć podpisaną umowę o dzieło. Druk umowy można pobrać stąd. Umowę należy wydrukować w dwóch egzemplarzach, wypisać pozostawiając puste numer umowy i datę zawarcia a następnie oba egzemplarze wysłać pocztą na adres z umowy.
2. Suma prowizji za nierozliczone, zakończone miesiące musi wynosić co najmniej 100 zł.
3. Jeżeli powyższe warunki są spełnione, po zakończeniu miesiąca w panelu w module rozliczenia pojawi się informacja o możliwości wypłaty prowizji.
4. Klikając w link Utwórz rachunek teraz Partner powoduje utworzenie w systemie Atom.SMS rachunku do umowy obejmującego nierozliczony okres, za który należą się prowizje.
5. Partner drukuje utworzony rachunek w jednym egzemplarzu, podpisuje i wysyła pocztą na adres z umowy.
6. Wypłata prowizji następuje po otrzymaniu przez obsługę systemu Atom.SMS podpisanego rachunku. Odbywa się to nie później niż ostatniego dnia miesiąca, z którego pochodzi rachunek, z reguły w okolicach piętnastego.

Konkretnie chodzi mi o pkt 2, 3 i 6

Proszę mnie poprawić jeżeli źle rozumiem.

Zbieram kasę na koncie atom sms. Jeżeli uzbieram 100zł to mogę zarządzać wypłaty w każdej chwili, natomiast kiedy nie uzbieram 100zł to muszę czekać do końca miesiąca i dopiero wtedy mogę prosić o wypłatę tych nie całych 100zł

mjmartino
17-05-2011, 08:23
Musi wynosić 100zł więc jak nie uzbierasz to nie wypłacisz...
Jedyna możliwość uzyskania tych środków jest chyba np przy rezygnacji z usługi. Wówczas muszą Ci zapłacić.
A kolejna sprawa czemu z tym pytaniem nie skierowałeś się do firmy obsługującej te płatności ? chyba od nich była by rzetelniejsza odpowiedź.
Jest kilka firm oferujących takie płatności więc zapoznaj się również z innymi ofertami :)

frater
17-05-2011, 12:16
a z doświadczenia możecie polecić kto ma najbardziej korzystną ofertę? bez limitów?

mjmartino
17-05-2011, 14:24
info na priv