PDA

Zobacz pełną wersję : Link pod banerem



PeterA
17-05-2011, 09:07
Witam,
Mam problem z linkiem podpiętym pod jedną z pozycji w mod_banners. Dla wszystkich pozostałych w tym module, zarówno ponad jak i pod problematycznym banerem linki działają, a dla tego jednego nie. Niezależnie od tego jak zapiszę adres linku, czy w formie pełnej, czy skróconej. Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie, lub jakiś odnośnik, bo mi się zaprzyjaźniona firma bardzo denerwuje.

tlewap
17-05-2011, 09:38
Daj link do strony

PeterA
17-05-2011, 10:16
Przepraszam!
Oczywiście:

auto-turystyka.pl

---------- Post dodany o 10:16 ---------- Poprzedni post był o 10:15 ----------

Ups...., gapa jestem, chodzi o przedostatni banerek w dziale WSPÓŁPRACA

tomaszek83
17-05-2011, 10:29
nie jest to czasem wina tego że to jest flash. A flash ma zaszyty adres w sobie? Ostatni flash ma adres zaszyty a ten nie. Nie spotkałem się jeszcze z ustawieniem flasha jako linka za pomocą <a href>

We flashu należy zaimplementować link w pliku. Czyli na etapie tworzenie tegoż flasha.

Gall Anonim
17-05-2011, 10:41
@PeterA
Masz cztery rozwiązania problemu (naturalnie @tomaszek83 ma jak najbardziej rację)
A. zrobić to co napisał @tomaszek83 o ile posiadasz fla od bannerka
B. zdekompilować bannerek i j.w.
C. ustawić zewnętrze pobieranie bannerka z miejsca docelowego oraz skypcik tak aby odnosił się do tegoż miejsca
D zapisać banerek na pozycji absolutnej z-index = -1 i nałożyć na niego transparentnego gif'a lub png podlinkowanego do miejsca docelowego (naturalnie na z-index = xx/ile tam sobie życzysz)
pzdr

PeterA
17-05-2011, 11:05
tomaszek83 - Dzięki! Nie wiedziałem, że z flashami jest taki problem. Mało z nimi pracuję.
Gall Anonim: Pkt A i B: Banerek nie jest mój, ale może uda się załatwić zmianę u "współpracowników".
Pkt C: muszę się tamu przyjrzeć.
Pkt D: nie do końca wiem o czym piszesz, aż tak biegły w sztuce nie jestem.
Ogólnie: Wielkie Dzięki za pomoc!!! :)

tomaszek83
17-05-2011, 14:33
@PeterA najlepiej jakbyś zwrócił się do twórców baneru aby przysłali Ci banner z zaimplementowanym linkiem. Wg. to najlepsze rozwiązanie.

PeterA
17-05-2011, 21:54
Już napisałem i dostałem zmieniony banerek. Zobaczymy czy będzie działał.:)
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!

dawid1081
01-06-2011, 08:32
Witam,

czy źle zrobiony baner (nie przenosi na stronę docelową) może powodować błąd w wyświetlaniu artykułu w IE a w firefoxie artykuł jest wyświetlany normalnie (oczywiście baner tu też nie przenosi)?

Wszystkie inne artykuły które dodałem do strony działają normalnie dopiero ten pierwszy z banerem nie wyświetla się w IE.

Pozdrawiam