PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z submenu.



Jerry77
18-05-2011, 18:46
Witam.
Od jakiegoś czasu jestem właścicielem strony postawionej na CMS Joomla 1.5.23 i hostingu 1&1. Co jakiś czas coś zmieniam lub dodaję, a tym razem padło na submenu i wszystko by było pięknie gdyby nie to, że to właśnie menu pojawia się tylko na moment po czym znika nie dając możliwości potencjalnemu przeglądającemu w nie wejść. Okazało się jednak, że w/w problem dotyczy prawdopodobnie tylko Firefoxa 4 ponieważ na IE8 wszystko działa bez zarzutu. Celem zobrazowania całego zamieszania podaję adres strony, którego bynajmniej proszę nie traktować jako pseudoreklamy.

adres: www.deejayjerry.pl (http://www.deejayjerry.pl)
wykorzystywany szablon: upsilum

Pozdrawiam,
Jerry77

a_m
18-05-2011, 21:03
wystarczy, że zamienisz swój teraz używany plik mootools.js na oryginalny z szablonu

Jerry77
18-05-2011, 21:21
Dziękuję za odpowiedź. Niestety podmiana pliku nie poprawiła sytuacji. Dodam jeszcze, że podmieniłem również inne pliki z rozszerzeniem .js bez spodziewanych efektów. Poza tym w innych przeglądarkach to samo, działa tylko na IE. Może jakieś inne sugestię?

a_m
18-05-2011, 21:29
pomyśl > podmieniłeś inne pliki .js a któryś na 100% odpowiada za menu i nic?

zająłbym się czyszczeniem pamięci przeglądarek, może też J!

Jerry77
18-05-2011, 22:05
Spoko, pobrałem folder JS z szablonu który działa na podobnej zasadzie i hula :) Widocznie z poprzednimi było coś nie tak. Co prawda w tym nowym jest o 2 pliki mniej (m.in.: brak tego mootools.js) ale wszystko gra.
Podziękować wypada bo przynajmniej wiedziałem w czym szukać :)
Temat można zamknąć.

Pozdrawiam,
Jerry77