PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon z takim ustawieniem modułów



kumaszjazde
19-05-2011, 15:42
witam wszystkich , dawno mnie tutaj nie było

czy macie może jakiś "pusty"szablon do joomla który mógłbym sobie spokojnie edytować

głównie chodzi mi żeby miał taki układ modułowy


to wszystko może być cały biały , grafikę sobię zrobię sam, menu itd też umiem poustawiać w poszczególne moduły

chodzi tylko o szablon, chce żeby był mój , bez konieczności dodawania w stopce że jest jakiś darmowy

tylko proszę nie pisać, kup sobie taki :D bo ja chce to sam zrobić a bardziej przerobić, najlepiej człowiek uczy się na przykładach...

pozdrawiam i z góry dziękuje40094009

acha może być zupełnie biały obrazek ale żeby był, tak żebym mógł sobie potem tylko pliki graficzne podmienić

pozdro

ps. jeżeli to jest trudne i nigdzie nie ma takiej pustej, to ile muszę zapłacić żeby ktoś mi wykonał taki przykładowy wzór ?

a_m
19-05-2011, 15:54
chociażby te frameworki: ja t3 blank, yougrids, gantry

kumaszjazde
26-05-2011, 13:04
brak zainteresowanie , skasować temat

zwiastun
26-05-2011, 13:43
Co znaczy "brak zainteresowanie , skasować temat"?
Wszak otrzymałeś konkretną odpowiedź.

kumaszjazde
26-05-2011, 14:34
chociażby te frameworki: ja t3 blank, jou grids, gantry >> to jest konkretna odpowiedź:D?

nie no luz

zwiastun
26-05-2011, 14:52
A zobaczyłeś je? Wiesz w ogóle, czym są? Każdy z nich pozwala tak skonfigurować pozycje modułów, jak sobie tylko wymarzysz.

kumaszjazde
26-05-2011, 15:30
no właśnie z gantry się bawie :) ale jest dużo dużo roboty ;/ no ale nie ma nic za darmo, tylko że tam teraz będą rocket theme w stopkach itd itp

a czy ktoś wykonałby dla mnie templatkę którą narysowałem w wyższym poście ? pozdrawiam

ps. ta joomla tak mnie wciąga że chyba kupię książkę dziś w empiku :)