PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Gallery v2.7.8 - powiększenie miniatur



st1ik
19-05-2011, 16:21
Witam.
Czy ktoś mógł by mi powiedzieć w jaki sposób mogę powiększyć miniatury wyświetlane w kategorii w dodatku Phoca Gallery v2.7.8 ? Nie mogę nigdzie tego znaleźć, powiększa mi się albo tło pod fotką albo całe pole.
Pomocy.

mjmartino
19-05-2011, 19:31
A w preferencjach szukałeś ?? Medium Image Width, Height odpowida za miniatury te po wejściu do galerii

st1ik
19-05-2011, 21:17
Mam wersję spolszczoną i gdy przestawiam szerokość/wysokość średniego/małego obrazu to zwiększa mi się tylko pole pod zdjęciem (numerek 1 na fotce w załączniku). Natomiast gdy w wyglądzie zmieniam Obraz tła to zmienia się tylko obramowanie wkoło zdjęcia (numerek 2 na fotce w załączniku). Sama miniaturka (zdjęcie) w ogóle nie zmienia rozmiarów. Wygląda to tak:
4011

a_m
19-05-2011, 21:30
link do strony najlepiej podaj

mjmartino
19-05-2011, 22:34
Mam wersję spolszczoną i gdy przestawiam szerokość/wysokość średniego/małego obrazu to zwiększa mi się tylko pole pod zdjęciem (numerek 1 na fotce w załączniku). Natomiast gdy w wyglądzie zmieniam Obraz tła to zmienia się tylko obramowanie wkoło zdjęcia (numerek 2 na fotce w załączniku). Sama miniaturka (zdjęcie) w ogóle nie zmienia rozmiarów. Wygląda to tak:
4011

Zaznacz zdjęcia i przebuduj miniatury ;)

Wyczyść cache przeglądarki i sprawdź :) działa na pewno bo sprawdzałem dziś special 4U

st1ik
20-05-2011, 16:11
Rzeczywiście, mjmartino miałeś rację. Po dodaniu fotek od nowa wszystko działa jak trzeba. Jak mogę podziękować :) ? Jest tutaj jakiś system w stulu "pomógł" ?

edit:
wcisnąłem reputację na plus. Jeszcze raz dzięki.