PDA

Zobacz pełną wersję : Podwójne logowanie do zaplecza



CrowPL
19-05-2011, 17:27
Szukałem i nie znalazłem. Jeśli podobny temat istnieje pokierujcie mnie proszę do niego...

Joomla 1.5.23. Aby dostać się do zaplecza jako główny administrator muszę logować się dwa razy. Wygląda to tak, że przy pierwszej próbie logowania wypełnione pola z hasłem i loginem zostają wyczyszczone, nie ma zwrotnego komunikatu z błędem. Strona logowania jakby ładowała się od nowa i dopiero za drugim razem udaje się wejść na zaplecze. W czym tkwi problem? Wpadłem nawet na pomysł utworzenia nowego konta głównego admina i skasowania starego ale na nowym dzieje się dokładnie to samo. Nie używam żadnych wtyczek do zarządzania. Stało się to w sumie z dnia na dzień...

Gall Anonim
19-05-2011, 21:09
Ok, a przypadkiem nie instalowałeś pluginu crypto lub canonilization?

Bazyl
19-05-2011, 21:40
witam

zrob przekierowanie w .htaccess na www lub bez www.
problem zniknie ;)

CrowPL
19-05-2011, 22:33
Gall Anonim nie instalowałem :)
bazyl jesteś wielki :DD. Faktycznie od pewnego czasu dobijam się do swojej witryny bez www i tak samo czyniłem z zapleczem. Po przekierowaniu na www wszystko pięknie działa.

Gall Anonim
19-05-2011, 22:43
Fajnie że Ci się udało, na marginesie zerknij na to >canonicalization Plugin< (http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/seo-a-metadata/5355) :spoko:
Pzdr
__________________________________________________ ________________________________________________
Jak Będziesz ustawiał to na front i zaplecze również, i jeszcze jedno, Jakbyś przerzucał witrynę na inny hosting lub domenę to najpierw wyłącz ten plugin.

CrowPL
19-05-2011, 22:58
W zasadzie też szedłeś tym samym tropem więc też jesteś wielki :spoko:
Dzięki za wtyczkę :up: